fbpx
Select Page

Kursus SUHTED

277 

Sinu elu 7 olulist suhet saavad selles kursuses uutmoodi tähelepanu ja tervendust. Südametervenduse ja kiire muutuse teraapia, mis tegelevad sügavalt alateadlikust meelest piiravate uskumuste ülesleidmise ja tervendamisega tulevad Sulle Merlini toel mõistmisi, taipamisi ja tervendust tooma.

Kategooria:

Kirjeldus

Maailm on mõjutanud meie suhteid, vajutanud erinevatele trigeritele ja me näeme ka ise, kuidas teised inimesed meie ümber on trigerdunud. Kuidas kõiges selles jääda tasakaalu ja trigerdumise ning mustritekordamiste asemel hoopis ennast tervendada ja mustreid murda?

Me oleme sotsiaalsed, me vajame suhtlust, et olla õnnelik. Suhted on meile kõigile nii olulised, seega on oluline ka nende tervendamine.

Kursusel tegeleme seitsme suhtega!
Iseendaga, partneriga, lastega, vanematega ja perega, sõpradega, töökaaslastega ja millegi kõrgemaga (universum, looja – kuidas Sa seda ise nimetad).

Kursus sisaldab:
Iganädalaseid videoloengud.
Tööraamatud.
Toimub 2 teraapiat, mis viivad Sind alateadliku meele seisundisse, et saada vastused, mis on mõjutanud Sinu suhteid, suhteprobleeme.
Saad mitu salvestust, mida igapäevaselt kuulata, mis aitavad uusi ja toetavaid uskumusi otse Sinu alateadvusesse salvestada! Päevas võid kuulata kas 1 salvestuse või soovi korral 2.
Salvestused aitavad Sul parendada suhet iseendaga, partneriga või hoopis tõmmata oma ellu see õige kaaslane.

Kursus toimub:
Kursus toimub onlines! Kursuse platvormil on videod materjaliga, teraapiad ja salvestused. Kursuse esimesel päeval saad ligipääsu esimese nädala materjalidele. Teisel nädalal teise nädala materjalile jne. SAAD KUULATA ISEENDALE SOBIVAL AJAL!!! Kõik videod on eelsalvestatud!

Kursuse kestus ja millal alustab:
Kursus kestus on 3 väga teraapilist nädalat.

Kursuse ajakava:
Esimesel nädalal on fookuses suhe iseendaga, vanematega ja millegi kõrgemaga. Toimub ka südametervendusteraapia!
Teisel nädalal on kiire muutuse teraapia, et tervendada suhteid kõike rohkem kahjustava tõrjutusehaavaga! Sina ei ole Sinu haavad ja Sa oled täielikult väärt looma lähedasemaid suhteid. Fookuses on suhe partneriga.
Kolmandal nädalal on fookuses suhted lastega, sõpradega ja töökollektiiviga.

Ligipääs kursusele:
Sul on ligipääs kursusele 6 kuud! Saad kursuse lõppedes teha uuesti teraapiaid ja materjale üle kuulata!

Kui Sul on küsimusi, siis saada julgelt need merlin@merlinvask.ee

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kursus SUHTED”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.