fbpx
Select Page

Igal ühel on oma lugu.

Minul.

Sinul.

Kõik lood on põnevad, annavad ainest õppimiseks, inspiratsiooniks, avardavad mõtlemist, tekivad seosed enda eluga.
Avardub kaastunne ja tihti lugu toimub tervenemine ka teise lugu lugedes.
Siin lehel leiad minu imeliste klientide lood, et saaksid ka osa sellest, mis kõik on võimalik.

"See muutus võimaldab mul nautida seda, mida ma teen ja seda, kes ma olen!"

Minu juurde tuli üks imeline naine, kes soovis väga kogeda muutust. Ta oli täiuslikkuse otsimise rattas ning tundis, et vigade tegemine ei ole talle lubatud. Ta oli alustanud uues ettevõttes tööd ja väristas kätt igakord kui pidi kirja välja saatma. Ta tahtis olla tubli, teada ette kõiki olukordi, teha alati õigeid otsuseid ning vigade puhul materdas ennast kohutavalt ja see segas lausa öösel rahulikult magamist.

Ta soovis nii väga olla tubli, et muretses, kas ta ikka saab teraapiaga hakkama. Võtsime rahulikult ning õnnestus absoluutselt suurepäraselt!

Südame tervendusteraapias tervendasime suhte emaga, mis tõi imelist tervenemist ja mõistmisi.
Kiire muutuse teraapias oli teemaks täiuslikkuse otsimine, miks ei tohi eksida! Ta uskus, et tema vastutab teiste tunnete eest ja tema eksimine paneb teisi ennast ebaõnnestujatena tundma.

Tegelikult oli mul samal ajal 2 sarnase teemaga klienti. Väga huvitav eks! Ehk jõuab teine klient ka oma muutusest peagi kirjutada ?.

Siin jagab imeline klient oma kogemust ja muutust. Seda oli nii vaimustav kõrvalt jälgida:

???

Sinu teraapiatega alustades oli minu jaoks palju erinevaid väikesed hirmu ja ärevuse tekitajaid minus endas. Sinu jaoks nimetasin ma neid tubli lapse sündroomiks. Teine oluline teema minu jaoks oli enesekindlus, enesearmastus, olla selline nagu ma olen, et ma olen väärt ?

Imelise tulemuse andis minu jaoks südametervenduse teraapia. Teraapias osaledes, see algne ärevus, et äkki mina ei saa hakkama andis omakorda huvitava kogemuse. Ja algselt oligi mul tunne, et ma ebaõnnestusin. Tagasi vaadates oli see nii ehe näide minu enda jaoks kui tähtsaks ma pidasin, et ma olen tubli ja saan väga hästi hakkama – teiste arvates ja kuidas ma seda teadvustasin aga sisimas olin ikka veendunud, et ma peangi ikka teiste arvates super olema, ainult siis olen ma super.

Teraapia järgselt – see oli uskumatu tunne ja mitte ainult vaimselt vaid ka füüsiline tunne, et minus on rohkem ruumi, vähem ärevust ja paljud tegevused võtsid oluliselt vähem energiat kui varem.

Sama imeline on tajuda, et ma kontrollin emaga seonduvaid emotsioone, mis annab mulle võimaluse olla mina ise, mitte vastata mingisugustele ootustele. Tohutu kergendus on tajuda, et mul ei ole enam emale ootuseid (mida ma isegi sõnastada ei osanud aga muutkui ootasin), eriti ootuseid mille täitumist ma täiskasvanuna ei soovigi.

Ma tunnen ennast vabana olla mina ja teha mida tahan ? Aitäh Sulle ?.

Ja see avaldub ka tööelus, kus ma ei pinguta enam, et kõigile meeldida, kus mul ei ole hirmu, et kui midagi valesti ütlen, eksin, siis on kõik läbi.

On super aru saada ja ka näha, et minu käitumises tasapisi avaldub see arusaamine – on ok kui on eriarvamusi, kui ma ei meeldi kõigile, kui ma ei ole perfektne, jms.
Ma tean mida ma teen ja olen selles hea.

Kiire muutuse teraapia tõi kaasa teadmise, et ma vastutan ainult enda emotsioonide, kogemuste, edukuse eest. Et ma ei vastuta kellegi teise emotsioonide, edukogemuse vms eest.

Minu pidevaks kaaslaseks olid mõtted, et kas ma tegin ikka piisavalt palju ja piisavalt hästi ehk ma ikka oleks saanud rohkem teha.
Ja selliste mõtetega kaasnes ka teadvustamata süütunne, et ma ei saanud hakkama.

Proovisin meenutada ja ma ei mäleta hetkel millal ma sellist süütunnet viimane kord tundsin ? ja see on imeline tunne, teadmine, kergendus, rõõm olemasolevast, tehtust.

See muutus võimaldab mul nautida seda, kes ma olen ja mida ma teen.

Ma jätkuvalt avastan ennast, seda milline ma olen. Jälgin teadlikult, et ma väljendaks seda, mida esmaselt arvan, tunnen (see ei tähenda, et ütlen välja kõik mis sülg suhu toob), et see mida ütlen on mina, mitte rollist tulenev vms.
Ja pingutan, et teen seda nii eraelus kui tööelus.

Keerulised olukorrad on praegu pigem väljakutse mitte raskus (kuigi on hetki kus tuletan endale meelde, et mitte vana mustrit rakendada), mida pean lahendama vaid milles on palju võimalusi kogeda ja katsetada midagi uut.

Ma saan nüüd aru mida see tähendab kui keegi ütleb, et talle meeldivad väljakutsed, talle meeldib ennast erinevates olukordades proovile panna. Ma saan aru, et see edukogemuse emotsioon, kui lahendan mõne olukorra on nauditav ja tekitab rahulolu. Varasemalt oli see väga energiamahukas minu jaoks ja kui oligi olukord lahendatud tegelesin ikka veel sellega, et kas oleksin saanud paremini.
Nüüd – on tehtud ja lasen vabaks ja vahel ikka on vaja endale meelde tuletada, et nii teeksin.

 

Minus on jätkuvalt olemas soov teha asju parimal võimalikul viisil, kuidas oskan ja arvan, et nii on hea, täna tunnen, et soov teha hästi viib mind edasi, mitte ei kurna ja masenda.
Kindlasti olen ma jätkuvalt teel, et ennast rohkem hinnata ja armastada, et ma väärin ja ei pea välja teenima.
Taipamisi ja muutuseid on palju, tunnen hetkel, et kõik ei meenugi, mida välja tuua.
Tean lihtsalt, et need muutused, mille olen läbi teinud on selleks, et minuga olla ja jääda.
Olen üli, üli tänulik, et sattusin Sinu tasuta maitsmisi proovima ja need aitasid otsustada, et vajan just sellist teraapiat, et edasi liikuda enesearengu teel.
Soovin Sulle õnne ja õnnestumisi Sinu teel!
See oli imeline teekond, mida Sinuga koos sain kogeda ?

Aitäh Sulle veelkord ?

-A-

???

Enesematerdamine kadus!

Usk, et on väärt kasvas tohutult.
Sisemised konfliktid on läinud.
Ei usu enam, et armastust on vaja välja teenida.
Ei käi ringi vajadusega, et teiste kiitust on vaja välja teenida.
Emaile kirjutab suurima kergusega ja saadab kohe ära.
Enesekindlus on kasvanud tohutult.
On lihtsam asju lahti lasta.
Ei torma teiste eest probleeme lahendama kui need kuuluvad teiste ülesannete hulka.

Ei võta kõikide teiste probleeme enda omaks ja enda vastutada, lahendada.

Imelised muutused!!!

“Südame tervendusteraapia on üks ilusaim kogemus ja avastus, mis minu elus on olnud!”

-P- imeline lugu räägib täielikult ise enda eest. Ta on olnud minu super positiivne ja rõõmus toetaja läbi mitmete tasuta kursuste ja väljakutsete ning tõeliselt väärtustanud nende sisu. Nii palju muutusi algas juba nende kuulamisest. P-ga rääkides sai selgeks, et ta on juba väga palju enesearengu teel edasi liikunud ning on ise väga intuitiivne ja täielikult on teadlik, et tema sees on kõikide muutuste võti ja vägi. Kuid ta tundis, et miski hoiab veel tagasi, kuid mis see on, seda ei suutnud teadliku meelega kuidagi ära taibata.

Tegime koos ühe imelise südametervendusteraapia, mis oli täis tohutuid üllatusi, valu vabastamist, tervendamist ning rõõmurõkkeid.
Siin on tema imeline lugu!
“Tänan Sind imelise salvestuse eest ja võimsa teraapia kogemuse eest! ?
See mida Sa teed on nii ilus ja hea!
Juba maitsmisseanssidest olen saanud nii palju teadmisi ja abi; tänu kursustele suutnud ise avada mõned piiravad uskumused ja nendega tööle hakata.
Erinevad teemad on mind nii palju toetanud ja edasi aidanud, toetanud.
Teen toidu osas järjest tervislikumaid valikuid ja minu jaoks väga elumuutev oli enesearmastuse ja suhte teema. Ma olen tänu Sinu tasuta kursustele nii palju sisemiselt avanenud ja kasvanud, et maailm minu ümber muutub järjest ilusamaks, minu suhe endaga ja elukaaslasega järjest tervemaks! Ja inspireerituna Sinust olen ma ka elukaaslasele hakanud ütlema, et mul on nii hea, tubli, arvestav ja hooliv mees ja et olen nii õnnelik ja rahul et olen temaga?? Märkan kõike mis ta spontaanselt ise teeb ja mida rohkem ma märkan ja tänulik olen, seda rohkem tema ka särama läheb ❤️
See on ka üks omaette teema mis nii palju on paremaks läinud ja läheb veel ja veel. Tänan Sind südamest selle eest, see on hindamatu väärtusega minu jaoks.
Südametervenduse teraapia on nii vabastav! Minu hämming oli suur, teada saades, kus on saanud alguse ühed mind piiravaimad uskumused, mis ongi pannud minu südame lukku. Ma teadsin, et kuskil taustal sellised uskumused on, aga sõnastada ja alg põhjust leida ma ise päris ei osanud.
Olin pidanud ennast rumalaks ja saamatuks, aga miks? Samas onu ja meie pere omavahelised suhted on koguaeg olnud minu jaoks teema. Huvitav, et ma ei viinud neid asju omavahel kokku. Tänan Sind südamest selle arusaama eest! Mõistan nüüd, et minu mure ei ole teiste elu paremaks muuta ennast unustades või ohverdades. Kui tahan, siis saan seda kuidagi teistmoodi, tervemal viisil, nii et saan ka ise sellest tegevusest palju ja rohkemgi tagasi. Siiani oli minu püüd teisi aidata väga ebaterve ja peale teraapiat tulid ka veel lisa arusaamad ja mälestused, kuidas olen seda elu jooksul teinud ja sellega iseendale haiget teinud. Mõistan seda nüüd palju paremini. Aga selles mõistmises on kergus ja see on nii hea tunne!
Teraapiast tulles avastasin, et mul on auto rehv katki ja see “õnnetu” juhus lõppes nii ilusa õhtuna. Püüdsin ise lahendust leida ja helistasin ümberringi töökodadesse kuni lõpuks tuli minu elukaaslane oma sõbraga Paidest appi. Minul jäi üle vaid Keila vahel mõnusalt jalutada, nautida jõulutulesid ja mõtiskleda teraapia üle. Ning kui tuli mõte, et tahaks kuskile sooja minna, siis tagasi auto juurde tulles avastasin, et seal samas on armas Scottish Pub, kus jõin kakaod ja sõin imemaitsva õhtusöögi. Ja ma nautisin seda olukorda täiega ja tundsin nii mõnusat rahu! Omaette süües ja nautides ajas lausa itsitama, kui hea tunne oli. Tundsin nii vabana ennast vastutuse koormast ja mõttest, et ma pean üksinda hakkama saama ja ei olnud üldse ärevust. “

Kui teraapiast oli möödas veidi aega, tuli lisa:

“Tere Merlin!
Südametervendusteraapiast on veidi aega möödas. Tahtsin Sulle veel öelda Tänan Tänan Tänan, et Sa teed seda mida Sa teed!
Oled imeline Ingel Maa peal ❤️
Südametervendusteraapia on nii võimas! ?
Peale teraapiat on olnud põnev avastusretk endasse ja avanemine.
Minu ees avaneb täiesti uus maailm vaba piirangutest mis endiste uskumuste tõttu olin endale peale pannud. Tõepoolest on teatud mõttemallid mis loovad mustri mille järgi toimime. See mida me mõtleme ja endale ütleme, tekitab meis tunde, ja kui see on minevikust tuttav valu ja kuna see on meile just “tuttav”, siis tundub see “turvaline”… On tulnud veel mõned mälestused ja arusaamad esile, mis peale teraapiat on saanud minu jaoks uue tähenduse. Näen selgemalt, mis tähenduse olen kunagi olukordadele pannud ja tunnetan, et minul on vägi ja võim anda neile uus ja parem tähendus, see mis mind toetab ❤️
Südametervendusteraapiale ja tänu Sinule tunnen, et olen vaba ja igal sammul vabanemas. See on nii ilus ja tahan Sind veel südamest Tänada. Saadan Sulle palju soojust, rõõmu, armastust, kõike kõike imelist Sinu poole teele ❤️
Neid olukordi kus avastan end uuesti ja vabana vanadest mõttemallidest, on olnud iga päev ja nii palju, et üksikult kirja pannes läheks jutt liiga pikaks. Aga üldiselt on tekkinud imelised arusaamad mis on kindlad, suudan iga päevaga järjest enam olla kindlalt ja turvaliselt selline nagu olen.
✨Aktsepteerin ennast ja teisi sellistena nagu nemad on.
✨Afirmatsioonid toimivad kordades efektiivsemalt! ❤️
✨Olen märganud, et kõnelen endaga jaatavalt, toetavalt, positiivselt ja teen seda ka teistega.
✨Olen siiralt rõõmsam kõiges millega tegelen ja oskan nautida kiirustamata. Tõesti nautida oma valikuid ja tegevusi, võtta avasüli vastu see mis elul pakkuda on! ❤️
✨Ühel hommikul täiesti ootamatult tõi elukaaslane mulle kohvi voodisse ja siis nautides seda sooja kohvi jõudis mulle imeliselt kohale, et ma ei Pea midagi Tegema või meeletult Pingutama et olla Väärt.
Ja selliseid väikesi lihtsaid ja ka suuremaid hetki ja tegevusi on olnud nii nii palju!
Eile käisin poes ja kuulasin ainult ennast, mida Mina Tunnen et ma süüa tahan ja see mis mu keha mulle ütles tundus algul veider, aga kui koju jõudsin ja maitsesin mida mu keha mulle valinud oli, siis see on sõnulkirjeldamatu kui väga saab üht toidukorda nautida! ?❤️Sel hetkel tajusin täielikku eneseusaldust ja armastuse tunnet selle vastu kes Mina olen. Ja sellise emotsiooni sai tuua üks lihtne õhtusöök! ❤️
Kogen 100% seda, et me saame kinnitust sellele mida me tunneme, usume ja mõtleme. Kui ma usaldan ennast ja ütlen endale toetavaid sõnu, siis seda maailm minule ka peegeldab ja sellele uskumusele alateadlikult kinnitust otsin ja saan. Täpselt sama tundega, et mina olen väärt ja kõige muuga. See arusaam oli minus ka enne kuid kogen seda nüüd täiesti uuel tasandil! ❤️
Elu on nii imeline ja Põnev! Iga päev on nii äge ja nii nii põnev! ?
Täielik avastusretk ja südametervendusteraapia on üks ilusam kogemus ja avastus mis minu elus olnud on.
Ja seda sain kogeda tänu Sinule ja ka endale, et järgisin oma sisehäält tulla teraapiasse ❤️
Ma tõesti tunnen ja kogen et minu süda on palju rohkem avatud.
Ja kui tunnen inimesena madalamaid või negatiivseid emotsioone, siis nende aktsepteerimine, enda kuulamine, endaga rääkimine aitab ja toetab mind, saan kergemini kõigest üle, sest usaldan ennast, olen enese suhtes armastav, toetav ja mõistev.
Sa tegid mulle tõelise ja imelise Kingituse, Merlin! ❤️Imetlen ja tänan sind! ?
Oled väga inspireeriva ja toetava energiaga, särav naine✨
-P.-
Aitäh, kallis P. Sa aitad ja inspireerid oma looga nii paljusid ❤️❤️❤️

Südame tervendusteraapia

Selline tunne, nagu Sa oleks oma pehme häälega paar sõna öelnud ja mu piirangud kadusid nipsust!

Paketi lõpust on nüüd nädalake möödas ja püüan lühidalt kirja panna oma kogemuse, muutused. ? Taipamisi oli palju, aga mis peamine, muutused võivad sündida kiirelt ja kerge vaevaga.
❤️Ma oskan oma emotsioonidega paremini toime tulla. Sain palju tööriistu, mis aitavad olla olukordades vaatleja. Lasta emotsioonil olla ja lahustuda, mitte seda alla suruda või kinni matta.
❤️Ma ei ole enam nii kriitiline iseendaga ja seetõttu ka mitte teistega.
❤️Mu fookus on nüüd positiivsel ja võimalustel, mitte negatiivsel ja piirangutel.
❤️Mul on palju parem tuju. Kui kogen pettumust või muret, siis vaatlen seda ja saan kiiremini üle. Varem oli minu peamine suhtlusviis mossis nägu – kui olen pahane, siis peaks kõik ju aru saama, et tuleb teha vastupidi. Tihti elasin negatiivseid tundeid teiste peal välja, praegu ei tule see mõttessegi.
❤️Suur hulk allasurutud emotsioone sai välja tulla. Nagu suur seljakott sai maha jäetud.
Olen oma analüütilise meelega pigem ülemõtleja ja mulle on olnud oluline anda alati õigeid vastuseid. Selle teraapia võlu ongi selles, et ei jõudnud vastuseid välja mõelda, need lihtsalt tulid. Need situatsioonid, mis teraapias välja tulid, on mulle tuttavad ja justkui oleksin nendega juba rahu teinud. Küll aga tulid välja sügavamad uskumused nendega seoses, mida ma niisama välja poleks suutnud mõelda. Seda oli väga põnev kogeda. Pani imestama, milliseid seoseid olin loonud ja kuidas need mind piiranud olid.
Uskumatu on kogeda ja näha, milline vägi on mõttel ja tundel mingis olukorras. Seetõttu ongi nüüd lihtsam valida positiivset, et mitte jälle kinni jääda kuskile.
7 nädalat on tegelikult väga lühike aeg võrreldes selle muutusega, mis toimus. See pakett on väga süsteemselt kokku pandud, mis mulle väga meeldis. Vestlused, kohtumised, erinevad tehnikad tunnete märkamisel ja kirjutamisülesanded. Iga killuke aitas seda puslet kokku panna ja teraapias võeti nagu võluväel koorem õlgadelt.
Palju puhtam on olla. Palju kergem, rõõmsam. ? Tunnen, et olen sõbralikum ja palju rohkem koostöövalmis. Märkan, et koos saab kiiremini ja paremini tehtud kui üksi. Varem muudkui isoleerisin end ja võtsin ka teiste kohustusi enda kanda.
Kogu see protsess oli nii lihtne ja kerge. Selline tunne, nagu Sa oleksid oma pehme häälega paar sõna öelnud ja mu piirangud kadusid nipsust. Kui inimene teeb seda, mida ta on sündinud tegema, siis tundubki nagu ta ei teeks midagi.
Lihtsalt imeline!
Südamest tänulik Sulle! ?
???
-K-

Enne kursust Terve suhe toiduga: 
“Ma ei armasta ennast. Ilmselt siia ongi kõik mu probleemid maetud ja loodan selle teraapia abil terveneda. Kuna ma olen pikk, üle 180cm, siis on mul oma kehaga probleeme olnud juba nii kaua kui ma mäletan. Lapsena täiskavanute poolt – oi kui pikk tüdruk, oi kas korvpalli ka mängid, kas oled klassis kõige pikem jne, klassikaaslastelt – kraana, eiffeli torn, pikk peeter jne. Ilmselt oli siis lapsepõlves toit see, millist leidsin lohtust ja see on kandunud minuga kaasa tänasesse päeva, kus ma hakkan saama varsti 40. Minu rekordkaal oli ülikooli lõpetades, kus ma kaalusin 116 kg. Täna olen pea 30 kg kergem, aga ikkagi näen ennast inetuna ja samuti ei tunne ma ennast siiani mugavalt oma pikas kehas. Kaalu sooviksin langetada veel ca 5 kg, aga tänu enesehävituslikule käitumismustrile ei ole see vaatamata sellele, et oman kõiki võimalikke turul pakutavaid toitumiskavasid, veel õnnestunud. Ootan väga seda teekonda!”

Kursuse keskel:
“Väga huvitav on märgata, kuidas peas tekib ruumi hoopis uutele mõtetele. Nt õppisin mäesuusatamist, hakkasin käima joogas, kuulan palju podcaste jalutuskäikudel, tahaksin hakata õmblema jne. Söön vähem, lükkan taldriku eemale, joon vett jne. Kaal pole nii väikest numbrit näidanud vist keskkoolist saati. Preemiaid olen endale kõvasti jaganud – mäesuusakool, analüütiline kaal, ökopoest erinevat supertoitu jne.”

Kursuse lõpus:
“Olen tohutult õnnelik, et tegin selle otsuse ja kursusega liitusin. Tundsin tol otsustamise hetkel, et see on minu viimane õlekõrs pääseda toitumiskavade ahelaist. Ja nüüd ma võin öelda täiesti käsi südamel, et ma olen vaba. Pole alates kursuse algusest ühtegi kava retsepti lahti teinud, ühtegi toidukogust kaalunud ega makrot arvutanud.
Täiesti omamoodi avastus oli aru saada, kui vähe keha tegelikult toitu vajab. Enamus toidust, mida varasemalt endale suhu panin, vajas hoopis minu hing. Kursuse jooksul õppisin oma hinge toitma hoopis teistmoodi ja tuleb tunnistada, et selle oskuse omandamine ja nende taipamiste kogemine on elumuutev. Pidevatest toidumõtetest vabanemine on teinud ruumi uutele mõtetele ja elu on täna sellele omandanud täiesti uue kvaliteedi. Ruumi tekkis ka unistustele ja nendel teatavasti on kombeks täituda ?
Kaalukaotus kursuse jooksul oli ca 6 kg ja langus muudkui jätkub.
Merlin, Sa olen imearmas inimene ja vaatamate sellele, et me kordagi päriselus ei kohtunud, oli kogu kursus väga vahetu ja mõnus. Nii kahju, et see teekond läbi sai!
Imeilus noor naine. Võrratute suurte silmadega, milles peegeldus tõsine sügavus.
Ta oli väga tõsine, rääkis konkreetselt ja selgelt, et ta tunneb ennast väga koledana, näeb ainult oma koledaid pakse reisi, nägu on kogu aeg tõsine ning endale teadmatult manab ta ette ka kummalisi grimmasse. Pelgab suhelda, hoiab teistest eemale, kritiseerib ennas kogu aeg, peab ennast imelikuks ja teistest erinevaks. Tema olek oli tõsine ja seest kumas minule kurbust.
Ma kuulasin teda ning justkui oleksin rääkinud iseendaga varasemast perioodist.
Teda kiusati koolis ning see jättis väga valusa haava, mis takistas tal teistega suhelda, pani uskuma, et ta on teistest väga erinev, ennast süüdistama selles ning kõik see takistas tal ennast teiste ette seadmast, et ta uuesti haiget ei saaks. Uskudes, et ta on kole ja ei meeldi kellelegi, ta on kuidagi imelik, püsis ta turvalises ja tuttavas stsoonis ja sellest oli saanud täielik harjumus. Enesekriitika, enese ohverdamine (üle töötamine), madal eneseväärtustamine kumas temast välja ja ma nii väga tahtsin teda aidata.
Tohutu enesekriitika ka oma söömisharjumuste osas.
Välimuselt on ta täielik modell. Pikk ja peenike, ainult iseennast ta sedasi ei näinud. Kaugel sellest.
Südame tervendusteraapias tuli välja, et tema ema nõudis temalt täiuslikkust ja mööda joone mööda käimist ja ta hakkas uskuma, et ta on saamatu, halb, puudulik, ei oska suhelda, süüdi ema halbades emotsioonides ja peab kogu aeg pingutama.
Ta mõistis, kuidas see kõik teda praeguses elus saatis ning siiamaani mõjutas. Vaadates kõigele targa täiskasvanud naise pilguga sai selgeks, mida ta tegelikult oli väärt väikese lapsena ning mida ta siiamaani väärt on.
Kiire muutuse teraapias tuli tervendamisele koolikiusamine, mis olid jätnud väga sügavad haavad. Ta hakkas uskuma, et ta on kole ja halb ning ta peab ennast peitma, et mitte saada haiget. Hilisemas koolieas tuli tervendamisele see, et ta uskus, et tal on midagi puudu. Kummaline vahelepõige, aga temal ja veel neljal kliendil on välja tulnud teraapias või vestlusel, et neil on puudu inglise keele oskus ning seetõttu pole nad piisavad.
Tugevalt oli ka sees uskumus, et ei saa midagi muuta. AGA ta on nüüd täiskasvanu ja loomulikult saab muuta.
“Peale kiire muutuse teraapiat käis ära nagu mingi klõps.”
❤Enesearmastus ja enesekindlus hakkasid järjest kasvama.
❤Muutus järjest positiivsemaks, naeratas aina rohkem ning täna, meie paketi viimasel päeval, ta lausa säras ja NAERIS, rääkimata pidevast naeratamisest.
❤Ta käis juuksuris ja tal on ilusad sirged juuksed tema enda sõnul.
❤ Viskas minema vanu riideid ja ostis kõhklemata endale uued ja ilusad riided. Varem ta alati rääkis endale, et pole vaja uusi, poes rääkis ennast välja ilusa eseme ostmisest. Nüüd tegi seda rõõmu ja kergusega.
❤Ta mõistis, et ta saab ise ära teha, oma ilu esile tuua. Ja ta täiega teeb seda.
❤Tal on kergem teistega suhelda. Tuntavalt kergem.
❤ Ta naeratab palju rohkem.
❤ Ta ei otsi enam peeglist kõike koledat endas.
❤ Seab tööl tervislikke piire ning lõpetas kõikide päästmise. Sai selgeks, et ta võib öelda EI! Tema on ju ka inimene.
❤ Näeb endas palju positiivset, kui esimest korda kohtudes ei suutnud ta midagi peale pikka mõtlemist leida, ainult oma kulmud. Nüüd oli nimekiri päris pikk.
❤Ta on palju positiivsem iseendaga!
❤ Täielik rahu söömise teemadega. Ta kasutab võlusõna ja see toimib tema jaoks suurepäraselt.

Mul olid rõõmupisarad silmas vaadates teda naermas ja säramas.

Ma tean täpselt, kuidas ta ennast tunneb. Olen ju ise täpselt sama muutuse läbi teinud. Ja ma tean, et ajaga läheb enesearmastus ja aktsepteerimine veelgi veelgi paremaks.
Juhhuu, olen nii rõõmus tema üle.

“Kui üks naine võtab kätte ja tervendab end emana, vallandab see tervendus laine ka ülejäänud naistes.”

Üks imearmas kliendilugu!

Ühelt võrratult emalt, kes soovis aidata oma last ja teadlikuna alustas muutust iseendast.
Ta tuli minu juurde, sest ta oli ärevuses ja ülikontrolliv ema. Ta ei nautinud seda ise, kuid muuta ei suutnud. Enne teraapiat eelneval õhtul oli ta karjunud lapse peale ja tunnistas valuga, et tol hetkel ei tundnud ta mingit armastust vaid kohusetunnet oma lapse suhtes.
Teraapias tulid välja valusad haavad, mis mõjutasid tema üle võlli reeglitest kinni pidamist ning käivitusid, kui üks lastest polnud nii kohusetundlik kui tema.
Muudetud sai ka tema EMALUGU. Ta lasi vabaks vanad mustrid, tervendas põlvkondi tagasi ning seejärel alustas UUE EMADE LOOGA endast edasi. Mustrite murdja.
Üks killuke tema loost: “RÕÕM. Emal on õigus olla sama rõõmus kui ülejäänud pere!”
Siin on tema enda imelised sõnad:
?‍♀?‍♀?‍♀
“Tere armas, saadan oma tagasiside. Sattusin sinu juurde inglite juhendamisel. Pean tunnistama, et alguses isegi alateadvus „protestis“, eks ta ei olnud valmis muutusteks, sest turvaline on ju mitte muutuda.
Kuid miski mu sees aina sosistas, et mine, see on õige ja pani hingekeeled helisema.
Olen 2020 aastal sinuga kohtunud mitmeid kordi. See teekond on olnud imeline!
Saan uhkusega kinnitada, et ma ei ole täna enam see inimene, kes olin käesoleva aasta alguses. Olen koos sinuga astunud läbi valguse ja armastuse väravast. Kui imeline ja tore ning rõõmu täis minu elu täna on! Ma lihtsalt naudin iga hetke, ka raskemaid hetki, mis ette tulevad. Mul on julgus siis neid usaldada ja ma tean, et kõik läheb hästi. Ükspäev jäi mu mees mulle otsa vaatama ja ütles, et tal on nii hea meel vaadata, kuidas minu silmad säravad, täpselt nagu vanasti. No tunnistan ausalt, et see võttis põlved nõrgaks. Aga miks ei peakski särama, kui olen pööranud kõik negatiivse positiivseks ?‍♀
Tänan sind jagamast oma tervenemist emana. Milline võimas vägi. Arvame, et kui ema tervendab end, et siis terveneb tema pere – nii see kahtlemata on.
? Aga kui üks naine võtab kätte ja tervendab end emana, vallandab see tervendamise laine ka ülejäänud naistest. ?
Mõelda vaid, milline võit universumile ja kui palju armastust tuleb maailma juurde.
?
Sa oled mulle teenäitaja ja eeskuju!
Aitäh, aitäh, aitäh. K. “
?‍♀?‍♀?‍♀

Kui mul avanes võimalus osaleda Merlini konsultatsioonil olin ma nii elevil aga ka pisut skeptiline, kuid juba see sündmus muutis mu mõttemaailma: “ta teab mida teeb ja usub sellesse 101%”, mõtlesin ma pärast. Oodates oma esimest seanssi, sain soovituste ja tema pideva toe najal, sisse viia esimesed kardinaalsed muutused oma elus. Esimene seanss oli erakordne kogemus, kuigi tundsin et mu alateadvus hakkas vastu, oli see 21 päevaga salvestist kuulates tõesti teinud restardi. 2.seansil sai keskenduda sügavamatele tagajärgedele, mida muutuste eelne elustiil oli põhjustanud ja 3.seanss pani juskui i-le täpi – ma ise ei teadnudki mida võiks/ saaks veel paremaks programmeerida aga Merlin leidis selle oskuslikult üles! Igal seansil ja salvestisel oli individuaalne lähenemine, mis keskendus just minu alateadvuse restartimisele ja vana vale info kustutamisele. Rahulik hääl salvestisel uinutab mind igal õhtul magama ja on saanud osaks minu igapäeva rutiinist. Ma näen, tunnen ja kogen neid suuri muutusi, mis inspireerivad ka teisi ja olen nii õnnelik selle üle. Sa oled imeline terapeut, tänan Sind, et aitasid mu elu muuta!

Mariana V.

“Ma olen väga rahul, et mul õnnestus oma paketi raames ka südametervendust kogeda ning ma usun, et see on midagi, mida meist igaüks vajaks.”

Särav naine lihtsalt kuulas tasuta kursust, haaras sealt kõik tarkuse terad kaasa, tuli teraapiasse absoluutselt avatud meelega ning oli täiega coachimisse ja kodustesse ülesannetesse investeeritud. Kuulas salvestust absoluutselt pühendunult iga päev ning lihtsalt läks ja lendas.

Uus suhe toiduga on ELUSTIILI MUUTUS. Hoopis uus vaade toidule, söömisele ning uute põhimõtete juurutamine oma ellu tõi ühe väga inspireerivalt ladusa kaalulanguse teekonna.
Raha jääb rohkem järgi, aega jääb rohkem järgi, RUUMI PEAS on muudele toredatele mõtelele kui lihtsalt iga päev mõelda toidule ja sellele, mida täna süüa, mida homme süüa, millal järgmine kord saab süüa jne jne jne. Kes selliste mõtete käes vaevlevad, need mõistavad, milline koorem see on pidevalt toidust mõelda. Olen ka ise samas situatsioonis ju olnud aastaid ja nii äge on sellest vaba olla.
Lemmikpizza, millest poleks ealeski uskunud, et saab üle, on kaotanud oma võluvõime kliendi üle. Ta sööb kõike, jah kõike, aga kogused on nüüd mõistlikud ning tema suur suur suur soov KUULATA OMA KEHA ja käituda keha armastavalt on nüüd täielik igapäevane reaalsus!
Kõige ägedam on uue elustiili puhul see, et need üleliigsed kilod – need lihtsalt langevad nii muu seas. See on lihtsalt BOONUS! Mitte nr1 eesmärk omaette! Vat siis tead, et muutus on kestev, muutus on püsiv ja muutus on tulnud läbi tervenemise ning mitte allasurumise!
Siin on tema tagasiside:
“Merlini teraapia tuli minu ellu just täpselt õigel ajal – olin juba ise alustanud oma teekonda, aga olen täiesti kindel, et Merlini maagia ja nipid on aidanud mind selle teekonnal palju tugevamalt ja rahulikumalt püsida. Juba tema salvestuse kuulamine oli nagu hetk meditatsiooni igas päevas koos ütlemata positiivse ja vajaliku sõnumiga ning katked spetsiaalselt minule tehtud salvestusest tulevad mulle praktiliselt iga päev meelde täiesti ootamatutes olukordades. Ja ei saa mainimata jätta Merlini sulnist ja rahustavat häält, mis sobib absoluutselt selle teraapiaga ning haarab su endasse.
Teraapiasessioonidel oma alateadvuses uitamisel esile kerkinud olukorrad ja pildid olid minu jaoks ootamatud (tegelikult ma kartsin, et ühtegi pilti ei tulegi), aga järgi mõeldes saan aru, et – isver, nii loogiline ju. Ma olen väga rahul, et mul õnnestus oma paketi raames ka südametervendust kogeda ning ma usun, et see on midagi, mida meist igaüks vajaks.”
Uus suhe iseendaga, uus suhe toiduga ja -7kg ja teel.
Mul on nii hea meel! Tean ju, mida ta tunneb! Olen sama kogenud ja seda toiduvabadust – juhhuuuu!!!

“Enne meie paketi algust oli mul kõik kuni kurguni kinni! Käisin nüüd eelmine nädal uuesti ja energeetiliselt oli kõik täiesti lahti!!! (1 nädal enne 7-nädalase paketi lõppu). Energiate mõõtja lappas ja lappas oma märkmeid ja ei suutnud uskuda oma varasemaid märkmeid, kuidas nii kiirelt kõik blokid said lahti.

Merlin on suurepärane terapeut! Alguses pelgasin natuke, et kas tema üleni malbe toon mulle ikka sobib aga ärge laske ennast eksitada, tegemist on väga tugeva ja väeka naisega! Lisaks oli ta väga vastutulelik ja soe – mul oli vaja teraapia aegu muuta ja ta leidis lahenduse, kiirelt ja viisakalt.
Leian, et tema teraapia on igati oma hinda väärt, temas on midagi, tohutu tahe, kirg ja anne. Minu maailm on totaalselt muutunud tänu teraapiale ja muutub veel. Sest ma sain aru. Nii paljust. Aitäh Merlin!


-Teele-

Ja seda muutust on kohe näha tema kogu olemuses!
Ma olen nii elevil praegu, selline tagasiside! Rääkimata veel kõigest muust erilisest ja ägedast. Imelisel kliendil on endal kohe kindlasti väga võimsad spirituaalsed anded ja need on nüüd vabad, et voolata läbi tema siia imelisse maailma ?
Ma nii väga armastan oma tööd. See polegi töö, see on täielik hobi. See on töö armastamine.

Tegelesime enesearmastuse ja emaduse uskumustega paketis ?

Vana vabaks, enda väe nägemine ja kasutamine!

Mul oli eile täiesti uskumatult vägev päev.
Ma sain nii palju head tagasisidet! Korraga järjest muudkui tulid ja tulid ja tulid …. Ma olin totaalses tänus ja rõõmus ja vaimustuses! Tavaliselt neid korraga nii palju ei tule
Jagan täna Sinuga ühte:
“Armas, Merlin ❤! Nii äge oli hetk tagasi lugeda Sinu postitust südametervendusest! Ma just paar päeva tagasi, mil nautisime 33 õhusoojakraadi ja 28 merevee kraadi Küprosel, ütlesin oma abikaasale, et minus on kuidagi nii mõnus südamerahu! Ja hetk hiljem teadsin ma, kust ma selle sain, Sinult!❤
Imeline teraapia on selle mulle kinkinud!
Ja muide, 1 päev ütles mu sõbranna mulle vahvasti, issand, kui tema räägib oma emast pidevalt ja varasemalt ju ka mina, siis et temal ei ole midagi muutunud, aga mina enam oma teemasid ei kurda/räägi…. ❤
vot ongi minu peakeses need teemad ära lahendatud.
tänu Sulle❤!”
Nii nii nii imeline, ma olen nii rõõmus. Selline sisemine rahu ja rõõm on nii ilusad! See tunne on uskumatu ja mul on nii hea meel, et ka minu kliendid kogevad seda. Väga väga väga palju ma kuulen seda oma klientidelt ja see tundub mulle üks kõige suurematest kingitus, mis teraapiast tuleb!

“Nii mõnus on, et see on lausa harjumatu!”

Üks lahe edulugu taas jagamiseks.

Mulle nii meeldib näha 7-nädalast muutust, enne ja pärast ning teada, mis kõik veel peale seda toimuma hakkab, sest klient on näinud iseenda väge ja jõudu, usub endasse, väärtustab ennast ning maailm ongi kohe helgem paik, sest helgemaid inimesi tuleb aina juurde ja juurde.
Imeilus noor naine, ema soovis jagu saada oma depressioonist ja ärevusest, mille käivitas teatud isikute nägemine, nendest kuulmine tema elus. Ta soovis ülekõige uskuda, et suhe võib olla ilus.
Tal on kodus nimelt ääretult tore ja hea mees, kuid tema tõmbas tühjast tüli üles, justkui soovides, et mees pahandaks temaga, õiendaks temaga. Mees veetis pikad õhtud kodust eemal.
Ta oli ka kontrollifriik, ei suutnud otsuseid vastu võtta ega tervislikke piire seada. Hommikuti ei soovinud ärgata.
Lisaks kõigele oli ta täielik skeptik!
Teraapias tulidki välja keeruliste suhete juurpõhjused, tal oli nimelt väikse tüdrukuna tekkinud uskumus, et ta on välja teeninud riidlemise. Ta oli enda arvates teinud tohutu vea, kuid vanemad polnud riielnud temaga. Ta heastas kõike, olles teistele meele järele ja tehes nii nagu nemad tahavad. Teisalt tekitas olukordi, et ta tunneks ennast süüdi ja saaks pahandana.
Lisaks tuli välja, et ärevus on kaitsemehhanism ning ta on alati valvel, sest temaga võibki halvasti käituda, mitte kusagil ei ole turvaline, isegi kodus, alati peab valvel olema, kust tuleb järgmine pauk. Ja uskumatu uskumus: pahad võidavad! Sest selline oli reaalne kogemus väikse lapsena, õigupoolest oli see tähendus, mis ta väikse lapsena kohutavale olukorrale andis.
Vaatasime seda kõike nüüd täiskasvanud pilguga üle ning nägi väga selgelt, et tegelikkuses headus võitis täiega! Nad olid juba siis kõik võitjad! Ta oskab igas olukorras hakkama saada, ta ei ole milleksi süüdi ning HEAD SUHTED ON VÕIMALIKUD ja ta on täielikult VÄÄRT HÄID SUHTEID!!!
Muutused hakkasid toimuma järjest kohe. Tegi kaasa kõik ülesanded, harjutused, kuulas salvestusi ning lausa lust oli temaga koostööd teha.
Peale paketti aga:
✨ Ärevus läinud! Ärevus, mis enne sõitis sisse nii et käed värisesid, higi otsaees, süda puperdab – täielikult läinud! Korra tundis, et hakkas tulema, kuid tal olid tööriistad, mida kohe praktikasse pani ja sai kontrolli endale!
✨Palju rõõmsam ja rahulikum!
✨Pisiasjad ei häiri enam!
✨Kontrollifriiklus on kõvasti kõvasti vähenenud. Saab paljudes olukordades juba õlgu kehitada, mis siis!
✨Mõtlemine, rääkimine teatud isikutega, kelle peale mõtlemine tõstis vererõhu alati 500 peale, ei tekita enam mitte mingit reaktsiooni. (Need mõlemad suhted said teraapiates sügava tervenduse).
✨Hommikul ärkab rõõmuga ja kui ei ärka rõõmuga, siis oskab ennast kohe mõtetega juhtida õigele rajale ning kõik päevad tegusad. Jõuab, teeb ja saavutab!
✨Rivi lõpust on ta ennast seadnud nüüd esikohale! Väärtustab iseennast.
✨Seab tööl tohutu kergusega ja loomulikkusega tervislikud piirid, mis tõid talle kohe lisa sissetuleku! Ta seisis iseenda eest, sest ta usub, et on seda täielikult väärt!
✨Lülitab töömõtted välja kui tegeleb lapsega. Varem nägi unes ka töömuresid, need ketrasid kogu aeg peas. Nüüd on tema ise, laps ja mees ning siis alles tuleb töö!
✨Teeb otsuseid kiirelt! Tahab midagi, siis ostab endale
✨Suhe mehega on nii mõnus! Peale kiire muutuse teraapiat pole kordagi tülitsenud ega kakelnud. Mees tuleb kõpsti varem koju, võtab poega endaga kaasa. Kodus mõnus ja rahulik õhkkond, pole pingetest paks!
Klient lausa ütles, et nii mõnus on, et see on lausa HARJUMATU!!! Harjumatu, et kõik on suhtes hästi! Mees teeb lausa nalju!
Ja nüüd ongi nii, et rahulik ja mõnus õhkkond saab kodus harjumuspäraseks, tuttavaks, omaseks. Pinged ja tülitsemised muutuvad hoopis võõraks!
Nii äge, tõesti äge!
Head suhted on võimalikud! Kõik on väärt häid suhteid!
Nii on!

“Silmiavardav eneseteadlikkus! Algul veidi skeptiline, kuid siin ei ole mullist mitte midagi! Päris asjad täiesti! Kindlasti soovitan!

-M-“

Suur-suur tänud, tõid mu imekiiresti otse põrgust õitsvale aasale!

Nimelt, ma ei ole kunagi oma elus turvatunnet kogenud. Tõsiselt! Ka salvestustes Sa kogu aeg rääkisid turvatundest, kuid see ei jõudnud minuni.
Tunde olemuse sain kätte nüüd, kui minu väike Mina oli suure, kraakleva Mina süles ja äkki tundsin lõdvestust.
Sellist lõdvestust, et nüüd on hästi ja ma ei pea mitte millegi pärast muretsema, kõik on korras ja ma võin lihtsalt olla.

See on umbes nii, et kõik räägivad, kui hea on marsikivisupp ning kui hästi see maitseb, siis ma võin kuitahes palju pingutada, et aru saada, mis see on aga kui maitsnud ei ole, siis seni ma ikka ei tea, mis see on.

Minul õnnestus see tunne nüüd kätte saada ja harjutan igapäevaselt selles tundes olemist nagu selles hetkes, kus panin pea oma suure mina õlale ja lasin end täiesti lõdvaks teadmises, et minu suur Mina lahendab minu eest mängleva kergusega ülesande, mis väiksele mulle käib üle jõu ja ma olen 100% kaitstud ning võin julgelt hoopis oma lapsemõtteid mõelda, mitte muretseda ootamatute rünnakute ja homse pärast. Ma olen kaitstud ja hoitud!
See oli väga võimas.
See on tõesti suurepärane. Püüan ennast nüüd pidevalt selles turvatundes ja lõdvestuses hoida.
Kui vaatan tagasi seda pesupesemise lugu, siis see on just nagu pühitud. Jah, ma mäletan seda lugu, aga see ei puuduta mind enam. Kõige kummalisem on aga see, et mind ei puuduta ka ülejäänud analoogilised lood. See ei olnud ainuke. Vaatan, kehitan õlgu ja mitte üks närv ei liigu.
Üks ime veel, tulin tänu teraapiale ülikiiresti sügavast lahutuseängist täiesti tegusasse ja normaalsesse emotsiooni. Kõik edeneb, enesetunne on väga hea ja juba on uued plaanid, kuhu muremõtted enam ei mahu.
Suur-suur tänud, tõid mu imekiiresti otse põrgust õitsvale aasale! ❤
 
Ma arvan, samuti, et saabki ise kõike muuta, kuid selleks peavad olema vastavad teadmised, uskumusd ja ilmselt ka kogemus, kuidas see töötab.  Ma sain Sinu juures teraapias toetava kogemuse, mis kinnitas, et ma saan ise ka. 
Ilmselt inimesed saavadki ise, kui nad on ree peale aidatud ja Sina oskad seda aitamise tööd teha suurepäraselt! Oled terapeut Jumala armust!
 
Proovisin seda tehnikat veel väga raskes olukorras, kus käivitus äng, et ma ei ole hea, ma ei ole piisav. Jõudsin jälle varajasse lapsepõlve. Jälle tervendasin haava ja praegu, selle kirjutamiseks, pidin vaatama päevikusse, sest mul ei olnud meeles, mis see oli, mida ma tervendasin. Vaat nii hästi töötab!
???
“Ma käisin teisipäeval reikis ja esimest korda oli mul nii, et energia voolas, ühtki blokki ei tulnud ette.”
???
Nii äge sõnum kliendilt, kes käis minu juures kogemas kahte südame tervendusteraapiat 2-nädalase vahega. Esmaspäeval oli teine teraapia ja teisipäeval reiki.
Meie esimesel vestlusel ütles ta, et tema isiklik reiki vahendaja oli öelnud talle, et tema süda on kinni.
Mitte miski ei pääse sinna.

Ja nüüd nii suur vahe! Nii lahe, ülilahe!

Ägedaks teeb veel selle, et tervendus, mida klient südame tervendusteraapias koges oli pildina tajutav ja nähtav ka tema reiki vahendajale. Nii äge kinnitus kliendile ja minul ka super rõõm kuulda!

Tükk aega tagasi ju üks imeline klient jagas, kuidas ta peale südame tervendusteraapiat läks otse bioresonantsi ning seal polnud ka ühtegi blokki, kõik oli tasakaalus ning ajus oli näha tohutult suurt muutumiste protsessi. Sellist asja polnud kunagi varem tal olnud! Ei seda, et kõik oli tasakaalus kui ka seda muutuse protsessi ajus näha.

Nii paljud kliendid on öelnud mulle, et nad tunnevad peale teraapiat, justkui laeksid nad uusi programme alla, peas on rohkem ruumi, sees on hoopis teine tunne (aga ei oska hoomata, mis see on teisiti, aga on teisiti).
Nii lahe!
“Mõni aeg tagasi küsis minu kuueaastane mu kahekümneaastaselt: “Kas sulle ei tundu, et emme on muutunud nii palju lahkemaks?”
Tore oli seda kuulda. See pole kaugeltki ainus sellesarnane kompliment, mille olen viimasel ajal saanud neilt, kes näevad päriselu olukordades päris mind, mitte vaid klantspildile sätitud välist külge.
Ma olen selle üle rõõmus ja tänulik ja mõistagi jätkan teekonda sisemisest enesematerdajast sisemiseks toetajaks saamisel.
Veidi enam kui aasta tagasi võtsin kuulda üht tarkusetera: “Vali välja kõige optimistlikum, siiram ja rõõmsameelsem inimene, keda sa taluda suudad, ja veeda temaga nii palju aega, kui jaksad.” Märkasin terapeut Merlin Vase üht läbinisti sulnist postitust ja liitusin tema FB grupiga. Meist said tema algatusel ka FB sõbrad ja nõnda saigi temast see toetav, avatud südamest tulevaid komplimente tegev ja läbinisti positiivne kuid samas minu taluvuspiiri kompav kaaslane, kelle enese tervenemise teekonnale kaasa elamine ja kelle “eritellimusena” mulle valmistatud ja just minu maailmavaadetega resoneeruva salvestise kuulamine – tegime seda nädalate viisi Markoga koos – aitas uuendada oma suhet ümbritseva ja iseenesega.
Ajuteaduse- ja psühhiaatriahuvilisele, nagu ma olen, kinnitasid tema igakuised väljakutseseeriad ja postitused varem õpitut, teadmised muutusid infost tunnetuseks ja sisemiseks muutuseks. Tagasi vaadates olen ka selle tõttu möödunud aasta eest südamest tänulik.”

???
-Meeli-

Nii vahva  ??? 

See on nagu TRIUMFIHÜMN

Imeline klient tuli minu juurde sooviga vabaneda ebakindlusest tööl, avaldada oma arvamust, mida ta üldse ei julgenud teha, vabaneda teistes halva otsimisest ja hinnangute andmisest, et ennast paremini tunda. Kuulata oma südame häält, armastada ja aktsepteerida iseennast, olla julgelt tema ise. Ta tundis, et peaks oma eluga olema juba kaugemale jõudnud tööalaselt, tundis ennast tööl kõige saamatuma ja rumalana, mida suure hoolega varjas. Tööl ei julgenud ta küsida ühtegi küsimust, hirmust rumalana näida.

Tal olid siirad ja suured ootused, et muutus tuleb nipsust ja tunneb ennast kohe peale teraapiat hoopis teise inimesena. Ja kuigi selliseid muutuseid tuleb esile, on muutuse viise kokku 3. Nipsust, iga päev läheb aina paremini ja kolmas variant, et algul ehk ei märkagi midagi, kuid aja möödudes märkad, et muutus on toimunud. Klient oli väga kärsitu, sest lugenud minu fenomenaalseid tagasisidesid olid ootused kõrged. Ta tahtis kohe.

Teraapiad toimusid onlines! Täpselt sama tõhusad kui kohal toimuvad teraapiad. Hetkel on online ja Keilas toimuvate teraapiate suhe rohkem kohal toimuvate teraapiate kasuks ❤

 

? Tervendasime südame tervendusteraapias tema tõrjutusehaavu, hinnangute andmise haavu, enesearmastust ja eneseväärtustamist. Lapsepõlves kinnistunud haavad, et ta on rumal, tähtsusetu, keegi, kelle arvamus ei loe, kes ei tea midagi, on saamatu, kes peab teesklema kedagi teist, ei tohi välja näidata oma tundeid, keegi, kes on abitu ega saa kedagi aidata. Kõik need väljendusid väga selgelt ka tema praeguses elus ja põhjustasid ebakindlust, ärevust ja hirmu, et naeruväärseks jääda. Hinnangute hirm põhjustas tema enda kriitilisust teiste suhtes, teistes halva otsimist.

Ta muutus juba kohe enesekindlamaks?, hakkas seadma tervislikke piire nii, et kodus tuli mehel sellega kohaneda. Kusjuures seda tuleb ikka ette, et kui üks pereliige on teinud tervendust ja muutunud, on teisel vaja sellega kaasa tulla ja kohaneda. On väga lahke hoida ruumi ka kaaslase osas ja lasta tal kohaneda. Kliendi mees oli igatahes valmis minu kontakti küsima ja oma arvamust avaldama ?

 

?Kiire muutuse teraapias tuli tervendamisele see, miks ta tunneb ennast väikese võimetu tüdrukuna? Koolis andekas, tark ja tubli, kuid tööl tunneb ennast teistest palju rumalamana. Teraapias tuli välja, et ta hakkas uskuma, et ta on imelik, veidrik ja temaga oma midagi teisiti, kui teistega. Samuti tuli välja, et teatud situatsioon lapsepõlves koos ema ebaadekvaatse reageeringuga pani teda uskuma, et täiskasvanu hüved ja põnevused on temale keelatud ning see on halb. Siit juurdus ka uskumus, et enda arvamust ei tohi avaldada ega jagada oma soove.
?Peale kiire muutuse teraapiat sain temalt sellise ägeda kirja, ta on täielikult väljendanud oma arvamust ja julgenud erineda. Ta on täiesti ok sellega, et tema arvamus ei kattu kõigiga ja ei peagi! Vabadus!!!

Ja järjest kuulab rohkem oma südame häält! See osa meeldib talle väga ?

 

❤❤❤

 

“Mul läheb kenasti. Hiljuti mõtlesin Su klientide tagasisidesid
lugedes, et mis mul viga on, et sellised imelised muutused mu ellu ei tule. Siis otsustasin, et annan endale aega muutuste jaoks. Aga sealt edasi hakkasin mõtlema, et mis mu elus viimastel nädalatel muutunud on ja nimekiri sai täitsa uhke:
?olen hakanud enda eest hoolitsema. Ennekõike oma välimuse eest.
?Võtan aega, et teha läbi korralikud igapäevased iluprotseduurid ja teen ka kerge meigi. Varasemalt piirdus kõik välimusega seotud vaid minimaalsete hügieeniprotseduuridega ja meikida ma ennast ka ei viitsinud, ei näinud mõtet.
?Lisaks sellele on mul alates märtsist iga nädal olnud väikese kaalulangus. Jälgin silma nurgast Fitlapi toitumiskava, aga mitte väga täpselt. Ei ole ennast ülesöömisega karistanud ja oskan tervislikke piire seada.
?Väga meeldib see naine, kes peeglist vastu vaatab!
? olen hakanud online koosolekutel kaamerat sees hoidma, vanasti eelistasin seda mitte teha, kui just hädavajalik polnud
? olen julgenud küsida, kui millestki aru ei saa, ei karda endast
rumalat muljet jätta. Tuleb välja, et teinekord ei teagi need, kellelt
küsin, vastuseid. Hahaaa, oleks ma seda varem teadnud ?
? ei piitsuta ennast kui olen eksinud
?ei sõdi teiste sõdasid
? keskendun teistes nende headele omadustele, täitsa siiralt
(enamasti) kohe ja tunnen, et mulle peegeldatakse ka positiivsust
vastu. Kui keegi tekitab minus kadedust, siis proovin tema kadedust
tekitavaid omadusi imetleda ja hakkab kergem.
? märkan seda, kui minuga hästi käitutakse
? julgen olla lustlik.
Saatsin hiljuti välja hinnakirja väga suurte
hinnatõusudega, koos hoiatusega, et see pole viimane hinnatõus. Tuli väga tugev tunne panna see laul
kaasa: https://www.youtube.com/watch?v=vjD3EVC1-zU. Kuna saatsin selle ameeriklasele, siis ikkagi lugesin sõnad läbi, sain aru, et tegelikult pole üldse selle laulu sisu teemasse, muretsesin, et mis nad minust arvavad kui ma sellise teemavälise laulu saadan, aga soov just see laul kaasa saata oli nii tugev, et tegin ära. No ja kui lõbus mul nüüd seda laulu kuulata on! See on nagu triumfihümn – sain võitu sellest küünilisest oivikust, kes minu sees elas ja teen hoopis pulli. Maailma jaoks on see väike samm, aga minu jaoks maailma muutev
? avaldan julgelt oma arvamust. Eile läks see veidi äärmustesse, kui teatasin oma ülemusele ühe ürituse kutse peale (mille mu ülemus korraldas), et nendes uudistes, mida MINA loen, räägitakse, et koroona pole veel ajalugu. Tagasi vaadates oleks võinud veidi filtreerida, aga samas, täpselt nii ma mõtlengi. Ma olen kogu aeg oma seisukohtasid koroona osas avaldanud ja ma tõesti ei taha hetkel kuskile kogunemisele minna. Wow elamus igal juhul!
?Saan aru, mis väärt olen!
? võtan aega, et lastega lustida ja mürada, tantsime, teeme lollusi ja meil on koos tore!
?palju lõbusam on olla!

?Mees on ka muutunud! Ta on lõbusam kui varem!”

 

??? Ja mees otsustas, et ei helistagi mulle ega küsi raha tagasi ???
Klient tahtis veel lisada, et ärge olge kärsitud iseendaga ja muutustega!

Nii imeline, mul on nii hea meel! ???

 

-M.-

“Minu sees on asjad muutunud, minu peas on asjad muutunud ja mina ise olen muutunud.”

Rõõmustame koos minu imelise kliendi M. eduloo üle! Mul on nii nii nii hea meel, et Sa oled nõus seda jagama.

Võrratu ja särav naine M. tuli minu juurde, sest tal olid söömishood, üleliigne söömine, suur magusa armastus ning kahjuks veidi ka üleliigseid kilosid, mis talle rõõmu ei valmistanud.

Ta teadis väga hästi, et see toit, mida ta endale sisse sõi, ei olnud talle hea, AGA ei suutnud seda takistada. Küsides endalt, miks ma endale halba tahan, kuulis ta kohati vastust: “Peabki halb olema! Peadki kannatama! Säh Sulle!!!”
Vahepeal olid head perioodid ja siis tulid jälle need laastavad söömisperioodid.
Kuna tal oli minevikus reaalselt periood, kus neil polnud kodus midagi süüa ning pidid nälga kannatama, siis kartis ta tohutult tühja kõhtu. Sellised juhud on enamasti keerulisemad, terapeudid teavad.
Meie paketi möödumisest on juba mitmeid nädalaid ning muutus ilmutas ennast kohe. Paketiga kaasas käivas coachingus, mida ta oma sõnul nimetas juba ise teraapiliseks, sai juurde mõtteviisi muutmist toetavaid ideid ning oli väga vabastav mõista, et läbikukkumist ei ole olemas ning kuidas ise ka saada jälile ennast jooksutavatele mustritele. Kui tegemist on toiduga ja suhte muutmisega toiduga, siis neid mustreid võib olla ikka mitmeid kihte. Sööme ju iga päev mitu korda ja elujooksul on igasuguseid uskumusi ja automaatikaid toiduga jõudnud kinnistuda.
???
Ta jagas minuga seda imelist toredat kirja ning lubas seda ka Sinuga jagada!
“Olen siin oma rütmis ja kulgemises jälginud iseenda mõtete muutumist, keha kuulanud ning leidnud ühe uusi ja uusi mõtteid ning seoseid oma peas. Nagu ka varasemalt olen kirjutanud, siis ma ei ole tahtnud ennast millekski sundida, sest ma ei taha, et muutus toimuks a´la stiilis uusaasta lubadus või “nüüd hakkan korralikuks”, sest kardan seda tavapärast loobumise või alla andmise hetke, mis tavaliste dieetide või nn elustiili äppidega mul tuleb. Enamikul tuleb.
Ja pean tunnistama, et ma olen jõudnud tohutult ägeda tõdemuseni endast ja toidust!
Minu sees on asjad muutunud, minu peas on asjad muutunud ja mina ise olen muutunud.
Mulle väga, väga meeldib, et Sinuga koos olen lahti saanud toidule fokusseerimisest, mis mul seni oli ja mida ka kõik toitumisnõustajad ja erinevad retseptidega äpid kaasa toovad (ma ei taha mitte kedagi maha teha ega halvustada, kuid näiteks toon Xxxxxx ja Xxxx Xxxx). Kasutades neid, jah, mõni saavutab tulemuse, kuid nende fookus on mõtlemises vale – alati on esikohal ja kõige olulisem toit. Sellega sa ei muuda oma mõtteid toidust kui elu kõige olulisemast komponendist.
Tänu Sinule aga olen saan aru, et toit ei ole nr 1, vaid see on lihtsalt üks osa, mida on vaja vaid selleks, et keha saaks kuskilt kütust.
Kui varem elasin ümber toidu ja toidu pärast, siis praegu on kõik teisiti.
✨Mulle meeldib, kui kõht ongi vahepeal tühi!
✨Mulle meeldib, et ma ise valin, mida ma suhu pistan ja millal! ✨Mulle meeldib, et mul on selle muutusega seoses kadunud ära soov süüa rämpsu! Lihtsalt keha ei taha! Varasemalt oli nii, et kui mul tekkis soov näksida või endale midagi “head” lubada, siis tekkis esimene assotsatsioon kohe kookidest ja saiadest, burgeritest ja muust säärasest, siis nüüd võrdub “midagi head” minu peas ja meeltes millegi värskega – tomat, kurk, õun, pirn, banaan jne.
See on kõik nii huvitav! Lihtsalt nii huvitav on ennast kõrvalt jälgida! ?
Olen isegi mõnikord võtnud nimelt selle küpsise või šokolaadi, kuid ma ei naudi seda enam. Ma lihtsalt EI TAHA seda süüa! Tunne, et see ei toida mind, see paneb mu keha nagu kotti ja võtab ära hapniku. Paremini ei oska seda tunnet kirjeldada, kui just hapniku ära võtmisega.
Sõbranna kutsus mind ühte Hiina restorani sööma selleks reedeks. Ma vaatasin menüüd ja ütlesin, et vabanda, kuid ma tõesti ei soovi sellist toitu süüa, mida seal pakutakse. Ja nii ongi! Nendes toitudes ei ole midagi värsket ja kui ma neid pilte vaatan, siis minu silme ees justkui helgiks suur kiri – surnud toit! Ma ei saa aru, mis sellist toitu tehakse ja miks keegi seda on nõus sööma… Vana mina ilmselt oleks olnud nõus sinna minema.
Aga siis valis sõbranna uue restorani, kus pakutakse muud klassikalist “jama” – burgerid, friikartulid, küpsetatud rasvased lihad, ribid jne. Et mitte sõbrannat solvata, ütlesin, et ma tulen, kuid ma tulen joon sinuga ühe tassi teed, sest ma ei soovi ka seda sööki süüa, kuid sina lase hea maitsta ?. Vana mina oleks kindlasti läinud ja burgerit söönud ?
Ja minu kõige ägedamad avastused on olnud just need lisaseosed, mille oma peast olen avastanud, sest teraapias tulid välja paar kõige teravamat, õigemini just valuga seotud teemad välja. Nüüd aga olen ise leidnud enda seest üles veel need päästikud, mis ühel või teisel juhul on need seoses, mis mind ja toitu ühendavad. Hetkel tundub, et midagi on veel avastada, kuid tunnen, et see arusaam õige pea ka tuleb. Mingi päästik kuskil veel on, kuid pean selle üles leidma. Aga ma kindlasti leian! ?
Pika jutu kokkuvõtteks – ma olen Sulle niiiiiiii tohutult tänulik! Kohe nii, nii väga tänulik!
Need seosed on tegelikult ju meie peades nii lihtsad ja loogilised, kuid me ei oska tavaliselt lihtsalt aru saada, et oleme loonud ise oma peas mingid valed mõtted ja valed arusaamad, midagi, mida ei ole tegelikult olemas.
?Tänu Sinule saan olla mina ise!
?Tänu Sinule ma tunnen, et ma saan oma keha armastada ja tema eest hoolitseda ilma, et ma peaksid teda kuidagi sundima, midagi kategooriliselt keelama ja stressi ajama.
Minu mõtete keskmeks ei ole toit! Isegi kui näen, et ilmselt kipub olude sunnil toidukordade vahe venima 6-tunniseks, isegi siis ma ei lähe ärevaks, vaid mõtlen, et no pole hullu, eks siis pärast söön.
Seda kõike suudan tänu Sinule, armas Merlin! Tõesti, ma ei suuda seda tänu kirjeldada!
Jah, ma ei ole veel 100% “valmis” ja “terve”. Jah, mul on veel endaga vaja tegeleda, sest mu sees on veel palju tumedaid alasid. Jah, ma mõnikord ikkagi panen suhu veidi rohkem. AGA ma muutun järjest paremaks juba praegu! Ma suudan, saan ja armastan! Aitäh!??
-M.-
???
Mul on nii nii nii hea meel, tohutult hea meel, sest muutunud on just see õige – mõtteviis, suhtumine, vaade ning arusaamine, et saab ise ka väga paljut tervendada. VÄGI, see imeline VÄGI, seda on kogetud ja nähtud ning kasutamisel!

“Merlin tõi oma seansiga mulle abiks Supernaise”

Olen väga tänulik! Merlini seansiga tuli imeline ja tervendav kogemus! Olen vaimustuses südametervendusteraapiast – see on igati oma nime vääriline. Kui šamaan aitab tuua inimesele toeks teda abistava väelooma, siis Merlin tõi oma seansiga mulle abiks Supernaise – minu enda väeka algolemuse, kes on minuga nüüd igapäevaselt kaasas ning mind toetamas ja juhatamas. Aitäh Sulle armas Merlin! ☀❤

Mul on hoopis tunne, nagu oleksin mingid vaimsed ülekilod alla võtnud.

Sellel nädalal sain taas kuulda oma klientidelt lemmik sõnu.
Mis need on?
Minu sees on RAHU! Ma olen hoopis rahulikum, reageerin olukordadele hoopis teistmoodi. Näen asju teistmoodi. Pole ärevust. Ühel varasemal kliendil kadus kätest isegi värin ära peale kiire muutuse teraapiat, mis oli seal olnud aastakümneid. Mõni räägib rahutundest nii, et nüüd on sees selline rahu, varem ma isegi ei teadnud, et miski rahutus oli, aga nüüd, kus seda pole, on hoopis teine hingamine elul.
Oma kursustel, 1:1-le klientidega taotlen ma alati väga sügavat muutust, mis hõlmab kogu elu. Ja sisemine RAHU on üks väga suur näitaja. Sellisest seisust kuuleb inimene oma sisehäält.
Eelmisel nädalal jagas üks võrratu TERVE SUHE TOIDUGA online kursusel osaleja:
❤❤❤
“Mind tabas eelmisel nädalal nagu valgustatus, eks see on juba kursuse algusest saati ju ennast uue info ja selle settimise näol kogunud, aga siis põmm!
Ma arvan, et see nii eriline tunne ja selle teadvustamine tekkis pärast kiire muutuse teraapiat ja selle kogemise seedimist. Ma tunnen juba mõnda aega RAHU, nagu päriselt ja sügavalt, iga keharakuga, ja mitte ainult seda, et olen toiduteemaga rahu teinud (mis oli ülim eesmärk), vaid hoopis laiemalt, igas eluvaldkonnas.
Vist tunnen ennast juba piisavana. No enamik ajast. ?
Inimesed naeratavad, on ilusad ja head, lapsed on ka kuidagi rahulikumad, mees on suurepärane.
Söön aeglasemalt, naudin palju rohkem, olen lausa elevil, nagu uus maailm oleks avanenud.
Nädalavahetusel käisin mehega kahekesi puhkamas ja uskumatul kombel oli mul minimaalne söögiisu ja -vajadus (vs. varasemad taolised puhkamised, milles toit oli ikka väga oluline osa); õhtusöögilauas jätsin lausa neljandiku niigi üsna väiksest pearoast alles, sest kõht oli juba mõnusalt täis.
Lihtsalt see tunne, et VAU, see on okei ja tuleb sinu seest, mitte ainult mõistusega, on nii-nii-nii eriline minu jaoks. Hommikusöögilauas sama. Kas tõesti on minu alateadvus lõpuks ennast ümber programmeerimas, et see kõik on okei, normaalne, eluline, et ei pea pidevalt sööma? ?
Ma ei väsi üllatumast, see on väga eriline teekond!
Ausalt öeldes ma ei ole ennast viimased nädalad kaalunud, kuna on ununenud ja ei tundu praegu oluline, aga kergem on olla ja riided istuvad paremini.
Mul on hoopis tunne, nagu oleksin mingid vaimsed ülekilod alla võtnud. ?
❤❤❤
Nii suur rõõm sellest rahust ja hoopis uuenenud maailmavaatest!
Põhirõhk on tervel suhtel toiduga, enne seda on vaja tervendada suhe iseendaga ja seejärel langevad kilod lihtsalt loomuldasa. Seda, et unustatakse ennast KAALUDA – kuulen ma palju palju kordi.
Fookus on hoopis mujal ?
Olen Sulle väga-väga tänulik selle elumuutva võimaluse eest.
Teraapia oli tõeliselt sügav ja võimas. Tunnen, et olen nüüd oma kõige sügavamad ja tumedamad hingesopid läbi uurinud ja iseendale selgeks saanud. Olen saanud rahu ja arusaamise asjades, mida mäletadagi ei tahtnud. Sul on täiesti õigus, arusaamises ongi vägi. On oluliselt lihtsam minevikku vabaks anda, kui mõistad, mis seal tegelikult oli.
Väga palju tähendas mulle just kohtumine emaga ja tema öeldu. Erilised tänud Sulle, Merlin selle eest!
Samal päeval tundsin end tohutult väsinuna, aga samas ka kergema ja vabamana. Pea oli uimane ja kippus valutama. Ka eilne päev oli justkui kainenemise/tervenemise pohmellis 🙂
Aga õhtul, kui sain Sinult salvestise ja seda esimest korda kuulasin- see oli imeline. Sa oled väga-väga hea, kõiges, mida teed. Oled super terapeut!
See salvestis on nii täpselt minule vajalik, aitähh! Salvestise kuulamise järel tundsin, et nüüd ongi täiesti uus algus käes. Enesetunne muutus, raskustunne peas ja peavalu kadusid. Jäi kergus, tekkis tegutsemistahe.
Olen oma teekonnal ja kergem on edasi minna, sest tõesti, sealt minevikutaaga seljakotist, mida senini kaasa olen tassinud, on väga palju juba vähemaks saanud ning palju on sealt veel vabanemas.
Sina, Merlin oled imeline!
❤❤❤
Südame tervendusteraapia on toonud taaskord imelised muutused! Lõpetasin just tänased kliendikõned ning tagasiside on lihtsalt nii liigutav.
Peale südame tervendusteraapiat, milles tuli tervendamisele suhe emaga, on:
❤ Rohkem ruumi iseendas! Vana enam pole, millelt saaks reageerida!
❤ Häiriv ärevus on kõvasti vähenenud, energiat jääb nii palju rohkem järgi!
❤ Tohutult suur tööalane võit!
❤ Oma negatiivsete emotsioonide märkamine ja …. teadlik juhtimine! Väga mõjus!
❤ 2 võimast VALGUSTUSmomenti, mis aitavad elada hoopis õnnelikumat igapäevaelu.
❤ Poeg, kes kõndis varem 2m emast ees, kõnnib nüüd tema kõrval ja jagab oma igapäeva teemasid ja mõtteid. (Kellel on teismelised, mõistavad selle muutuse ulatust ja oskavad väärtustada).
❤ Suhe emaga teistsugune, ei oska kohe täpselt öelda, et mis, aga parem. Parem!
❤ Fookus positiivsel ja nii hea tunne on!
Imeline teraapia on südametervendusteraapia. Ja järgmine nädal on kiire muutuse teraapia tulemas. Need kaks kokku on superpower, nii põnev, mis veel ees ja mis kõik on võimalik sellele imelisele kliendile!
???
Kaal liigub vaikselt allapoole, olen ka see kes igapäev kaalub ja lausa ootan seda nn kaalumist ☺️
Ennast on parem kaaluda kui toitu?….
Süüa tahaks igasugu põnevaid asju ainult kõht saab kole ruttu täis? ja sain tellida ühest poest nüüd riideid endale, kuhu mul varem asja polnud….
Olen õnnelik ja rahul..ja ikka võiduka lõpuni…isegi kui täna vist pingutasin kaerakrõposudega üle…..
Naudin, et ei ole nn reegleid ja pidevat eksimist ja enda piitsutamist, naudin et valin mida söön…
naudin oma valikuid, ausalt selline jõud…. nii loodan ,et selline muinasjutt ikka läheb edasi ja edasi, et see ongi normaalne, et ma saan ka hakkama ja naudin seda protsessi ja ei ela hirmus, sa ju nagunii ei õnnestu…❤️ Päikest ja jõudu kõigile kaaskulgejatele ja Merlinile, tänan et muutsid mind ja minu elu? ja see nüüd jääbki nii, eksju ja nii on?
-T-
Ühe nädala coachimiste kõnedest erinevate klientidega:
“HULLULT jääb raha järgi”
“KÕVASTI jääb aega järgi”
kui ei pea enam poest ostma maiustusi, magusat, üleliigset toidukraami ja enda sisse toppima. Raha, sest ei kulu ja aega, sest ei pea tükk aega mööda lettide vahet ringi traavima ja nuputama, mis siis on see hea täna, mida tahaks!
Ja kaalud langevad. Suhe toiduga terveneb ning see suhe toiduga, see on hoopis teised mõtted seoses toiduga.
“Ma ei stressa toidu pärast enam”
“Ma ei mõtle enam kogu aeg toidule, et kogu aeg tahaks midagi head”, kui enne ütles klient, et mõtleb pidevalt toidule.
“Ei mõtle ahvatlustele kogu aeg”.
“Pole üldse pingutus! Pole kunagi varem sellist tunnet olnud! Ja nii hea ja rahulik ning kaal läheb”
“Ja ma saangi külmkapiga koos olles kodus tööd teha! Varem poleks see olnud mõeldavgi! Aga nüüd mul ükskõik sellest külmkapist!”
“Ja saangi nii, et ei reageeri toidule nagu konn kärbsele või kassipoeg mänguasjale. Teen teadlikke valikuid. 5 nälja teada saamine on ikka nii palju rohkem teadlikkust juurde andnud.”
“See kursus paneb ikka hoopis teistsugusest vaatenurgast nägema kogu toitumist. Ei ole lihtsalt toit ja söömine, on nii paljut juures”
“Mulle kingiti käsitöö šokolaadikommid, 2 karpi. Ja varem oleks ma põlema läinud, aga nüüd jagasin ja tundsin, esimest korda elus, et ma ei tahagi. Ja tõesti, kohe päriselt ei tahtnudki! Ja jagasingi kõik ära”
“Ma ei oleks suutnud uskuda, et ma suudan olla ükskõikne magusa suhtes. Aga ma olen! See on nii äge!”
“Ma ei ole kordagi ülesöönud. Mitte mingit ülesöömist pole olnud. Täiesti hämmastav”
“Ma võtsin koogi korvi. Ja mõtlesin, see ei tee mulle head. Ja ma panin ta riiulile tagasi ja tulin 2 kätt taskust poest välja. See poleks kunagi varem mõeldav olnud”
“Suured-suured tänud Sulle armas Merlin veel kord!
Teraapia oli tõeliselt selgust loov ja samas vägagi üllatav ning ootamatu teema osas, mis alateadvusest välja tuli.
…samas ka nii õige ja just see, mis tervendamist vajas ja milleks ma sel korral valmis olin (mõistuse tasandil polnud ma osanud varem sellisel teemal enda jaoks, vähemalt mitte nii sügavat, probleemi näha).
Peale teraapiat tundsin end vabanenuna ja selgelt. Justkui mingi häiriv filter oleks eemaldatud. Kui varem oli mul lihtsalt soov uskuda ja teada, siis nüüd ma tõesti tunnen, et olen armastatud, oluline ja eriline…
Sinu kaasabil olen järjekordselt ühe olulise puzzletüki omale kohale asetanud ning järjest selgemaks saab pilt mulle endast ja maailmast minu ümber.
Elu on nii imeline ja samas ka loogiline (kui osata näha suurt pilti).
Aitähh Merlin, et Sina oled ära tundnud ja valinud teha tervendavat terapeudi tööd. Läbi Sinu toimub nii palju positiivseid muutusi meie eludes. Sa oled just see majakas, kes näitab ekslejale kätte õige suuna.

Olen väga tänulik Sulle! “

Aitäh, aitäh, aitäh Sulle jagamast!

500€ võit!

Veidi teistsugune jagamine, kuid ülimalt äge!
Esiteks on kliendil tunne, mida ta pole mitte kunagi varem tundnud, sest terve elu on olnud ju teisiti! Imestab, kas tõesti niimoodi ka saab, kas see on reaalsus! Ja ma kinnitasin, et on küll täielik reaalsus, sest ta kogeb sama muutust, mida mina kogesin!

On tõesti võimalik elada hoopis teisiti, hoopis teise mõtteviisiga ja see on nii äge!

Kuid jagada tahtsin seda, et peale kiire muutuse teraapiat juhtus midagi väga ootamatut. Ta ei osale kunagi ühegi loosis, kuid järgmine päev peale teraapiat sai ta telefonikõne ning ta oli võitnud just selles ulatuses, kui oli tema paketi maksumus minu juures! Alguses ta eitas ja arvas, et see on mingi skeem, kuid tuli välja, et tõepoolest! Ta oli ostnud e-poest ja see e-pood loosis kõikide ostjate vahel välja teatud summa eest tervisetooteid ja … wow. Täpselt sama summa kui oli meie pakett. Ja tervisetooted, mis veel sobiks paremini!
Minu arust nii lahe! ???
Klient tervendas teraapias lisaks oma teemale ka uskumust, et ta võib olla õnnelik ja rõõmus! Tal on lubatud ja lausa ettenähtud olla õnnelik ja elu nautida. Võtta vastu elurõõmud!
Ja seda ta sai ???
❤❤❤ TAGASISIDE EMADUSE KURSUSELE ❤❤❤
Mul on nii hea meel, et koos minuga tervenevad ka teised. See on üks mu suurimatest motivaatoritest. Et meid saab aina rohkem ja rohkem. Tervenevad südamed, vabanevad piiravad uskumused ja uutel põlvkondadel on tänu meie tehtud tööle kergem. Alati on mõnus vanast ja aegunust vabaks saada ja luua uut.
Väga intensiivne ja sügavat tervendust toov kursus on nüüd läbi saanud. Jagan tagasisidet.
???
“Enne kursust olin ema, kes ei osanud enda tassi täita, olin kurnatud ja pidevalt “kaitse ja ründa” seisundis. Mul puudus turvatunne, ja ei julgenud olla mina ise ja varjusin mingi maski taha. Ei osanud anda endale armastust ja väärtustada ennast. Olin viimane enese jaoks.
Mäletan hetki kus tahtsin lihtsalt minema kõndida, ilma et tagasi vaadanud oleksin.
Olin vahel meeleheitel, kuid ei osanud end aidata.
Ma olin emana täiuslikkust püüdlev ja tundsin end tohutult süüdi, kui ei jõudnud anda endast lastele piisavalt.
Töölehti läbi kirjutades tuli välja, et mul olid tohutud süümepiinad, et olin oma laste peale karjunud, neid karistanud.
Mu ema armastas öelda: “Kas kuulad sõna? Kas said aru?”
Taban end vahel samamoodi käituvat.
Muster, mis on tulnud mulle kaasa.
Nüüd nende tervenduste järel on kõik totaalselt muutunud.
Teraapilisi kirju kirjutades oli tohutult palju negatiivseid emotsioone, mis tulid üles ja mis suutsin lasta lahti. Teraapilised kirjad on tõesti väga tõhusad abilised minu jaoks.
? Südametervendusteraapias sain suure vabanemise ja hiljem mõistsin, kui tohutu suur haav mul oli, mis oli mu elu nii palju mõjutanud ja teinud mulle tohutud piiravad uskumused.
Väikese lapse rõõm ja tänu peale tervendust oli meeli ülendav. ?
See tunne liigutas mind kogu südamest.
Oli tohutu vabanemise tunne.
Teraapia on mul aidanud saada iseendaks ja leida side sisimas iseendaga.
✨Tunnen südames suurt rõõmu ja rahulolu.
✨Tunnen rahu ja rõõmu hinges.
✨Olen õnnelik.
✨Tunnen südames tohutut rõõmu, et suudan olukordadele reageerida rahulikult ja läbimõeldult.
✨Oskan oma tassi täita ja väärtustada ennast, armastada ennast, olla mina ise.
Järelikult olen suutnud mustreid murda!
?Ikka töötan südamematemaatika harjutustega ja olen ka proovinud lastele seda tehnikat õpetada.
?Oskan nüüd ise rahustada ja aidata vabastada lastel tekkinud emotsioone, mis neil kipuvad üle pea kasvama. Ma ise olen väga palju rahulikum ja oma keskmes ja tasakaalus. Olles ise rahulik ja keskendunud, annan seda tunnet neile edasi ja see aitab neil samuti eneses rahu säilitada.
?Lastele positiivsete sõnade jagamine, et oled piisav, saad kõigega hakkama, oled kõike väärt, annab endale samuti sama hea tunde, kui seda ise kuulata. Näen kuidas see paneb lapse silmnähtavalt rõõmsamalt tundma
?Jagan neile armastust ja olles hetkes kohal ja keskenduda lapsele täielikult. Kui lähen linna poodi võtan kaasa kord ühe lapse, siis teinekord teise lapse, et nendega eraldi olla koos. Meeldib autosõitudel lapsega arutleda asjade üle, see on mõnus aeg meile kahele.
Mu 10 a tütar ütles mulle täna “Emme, olen nii õnnelik, et sa oled selline ema nagu sa oled”
See on imeline tunne! Aitäh, aitäh!!
Emadustervendus(kiire muutuse teraapia) viis mind tagasi aastaid 6-7, kui mul oli uskumus, et emad hoolitsevad oma laste eest ennastohverdavalt. Jättes end viimasele kohale.
Selline käitumine, aga viis minu elust tasakaalu ja rahu.
Olin pidevalt väsinud, jõuetu, vihane, meeleheitel.
Tervenduses tulid üles stseenid lastega, kus olin ise täielikus stressis ja ei suutnud enesega toime tulla.
Nendest sündmustest olid mul tohutud süümepiinad, et kuidas käitusin.
Tundsin tohutut kahjutunnet, et see aset leidis.
Et olin oma kallitele öelnud, et ei armasta neid ja ei hooli neist.
Teraapias sain selle tervendatud.
Kirjutasin ka töölehed läbi.
Ma andsin endale andeks!
Läbi terve kursuse olen saanud tervenduse, mis on muutnud minu uskumusi ja käitumist ja andnud mulle tohutult enesekindlust ja positiivset meelt julgust olla mina ise. Täita oma süda rõõmuga ja nautida elu.
Ainuüksi südametervendus on muutnud nii, nii palju.
?Tunnen, et olen fantastiline ema!
?Oskan end väärtustada, ennast täita, endale aega võtta, et suuta pühendunult lastega aega veeta.
?Et neile armastust ja hoolivust pakkuda.
?Olla ema, kes teeb oma lapsed õnnelikuks ja nad tulevad mu juurde kallistades ja öeldes” Ema sa oled parim”!
?See soojendab mu hinge lõputult!
Olen südamest tänulik! Aitäh, aitäh!
See kursus on olnud imeline muutuste teekond minu elus.
Olen järjepidevalt teinud töölelehti, kirjutanud teraapilisi kirju ja õppinud tehnikat, kuidas end hoida avatud rahulikus olemises.
✨See on nii palju muutnud minu elu paremaks, õnnelikumaks ennast armastavamaks.
✨Ma väärtustan ennast!
✨Mu elus ei ole kohta süütundele.
Muidugi on vahel raske ja vanad mustrid ja alateadvus annavad märku. Tuleb üles haavu ja automaatset käitumist
Siis võtan jälle lahti Merlini salvestused ja tööraamatud ja hakkan uuesti nendega töötama.
✨Mul ei ole hirmu, et mis saab edasi vaid olen avatud meelega.
See kursus on täitnud 100% minu ootused.
Olin algul väga kartlik ja ei julgenud teha seda sammu, et võtta vastu otsus liituda kursusega.
Nüüdseks, olles läbinud selle kursuse, olen nii õnnelik, nii tänulik, et võtsin selle imelise teekonna ette.
✨Minust on kadunud ärevus, hirm, mis mind valdas igas päevas. ✨Negatiivne sisekõne on vaikselt muutunud positiivseks.
✨Olen rahulik ja suudan objektiivselt hinnata olukordi, rahulikult reageerida, lohutada, olla kohal,anda positiivset tunnet lapsele.
✨Olla oma keskmes ja rahulolus. Enesekindel ja väärtustada ennast!
Kõik muutus hakates end tervendama, laskma lahti vanu mustrid, õppima uusi positiivseid radu.
Ma tänan end selle julguse eest, selle ettevõtlikuse ja pühendumuse eest!
Ma tänan sind Merlin, selle hella ja imelise õpetuse eest!
Sa tood inimestesse tagasi nende päris mina!
See imeline muutuste teekond kus olen, on nii põnev ja kindlasti liigun edasi ja edasi, hing täis rõõmu ja indu ja ootusi, et mis kõik on võimalik!
Südamest tänulik ?✨
???
Enese tervendamine on kõige efektiivsem viis oma lapsi aidata ja toetada. Läbi enda.
Emaduse teema on üks tundlikumaid teemasid!
Teraapiates on 90% tervendamisel emahaavad. Seetõttu tervendame ka kõikidel minu kursustel südant. Enamasti tuleb üles emahaavade tervendamine. Kõigepealt tervendada enda suhet enda emaga. Ja kui see on tehtud, siis saab edasi liikuda.
Süütunded, häbitunded, läbikukkumise tunded, suguvõsa mustrid on nii laialt varjutamas emaduserõõme.
Kuid saab terveneda. Emaduse kursus oli väga intensiivne, sest teema väga tundlik. Kuid samas ka üks kõige suuremat rahuldust pakkuvam muutus!
-Õ.-
Alustasime just toreda kliendiga1:1-le paketiga ja kliendi tööraamatus lihtsalt nagu muuseas üks lause: “Osalesin aasta tagasi Sinu toidukursusel. Võtsin 10kg alla.”

Ja minul polnud enne aimugi sellest ? Nii vägev tagant järgi kuulda! Kuigi kaal polnud ainus, mis liikuma hakkas, keeruline aeg elus hakkas selginema, sisemine muutus loob muutused ka väljas ?

 

Ja see pole sugugi ainus klient.
Teine klient samamoodi, alustasime uue paktiga pool aastat hiljem ja muuseis mainib, et ma nüüd 12-13kg kergem ja mitte midagi pole muutnud! Tegelikult ikka tunnistas, et jättis üleliigse söömise õhtuti ära peale teraapiat. Aga see tuli nii loomulikult!
“Aitäh Sulle selle imelise lühikursuse eest!
Sinu kursus viis mind arusaamiseni, et ma enam kunagi ühtegi ema ei kritiseeri ja mõistsin, et kui ema ei olegi ehk tasemel, siis kas ta lihtsalt ei oska, kuna puudusid eeskujud või siis on tööle hakanud tema enese lapsepõlvehaavad.

See on väga suur mõistmine ja suur-suur aitäh Sulle veelkord. Sa oled tõesti valgusetooja!”

-T-

Imeline kaunitar, kes soovis tervendada oma suhet toiduga. Juhtus aga nii nagu enamasti, tervenes palju rohkemat ning palju rohkematel kui ainult kliendil.
“Sa pole aidanud ainult 1, Merlin, Sa oled aidanud 5 inimest!”
Oma lastele ainult parimat sooviva kolmelapselise emana tegi ta tohutult tööd, et lastel oleks kõik olemas. Ennast salgavalt, ennast tahaplaanile jättes seadis ta kõik teised endast tähtsamaks. Töö tuli kogu aeg koju kaasa, kui lapsi magama pani, mõtles ainult millal saab tööd tegema minna, uneaeg oli 4-5h igal öösel. Keha oli küll koos lastega, kuid peas olid ainult töömõtted. Lapsed magasid samuti rahutult.
Teraapias sai tervendatud enesearmastust, suhet toiduga ning vabastada klient tohutust süükoormast, mida ta aastakümneid endaga kaasas kandis.
Kuulas korralikult salvestusi, täitis tööraamatuid, tegi ülesandeid, kuulas materjale ja tegi väga korralikult südamematemaatika harjutusi.
Tulemused on nii südantsoojendavad.
Töö jääb tööle, ta on õhtul lastega KOHAL. Tema mõtted ei tiirle enam töö ümber, ta on perega koos ja peas on peremõtted, ta kuulab oma lapsi, loeb neile kasvõi 3-4 unejuttu ja naudib nendega koos olemist. Ja lapsed MAGAVAD PAREMINI!
Nad käivad ja ütlevad kogu aeg midagi, mida varem nii tihti ei kuulnud: “Sa oled nii hea emme! Sa oled maailma parim emme!”
Ta joob palju vett, vesi isutab teda.
Tal on oma aeg! Ta lubab ja naudib seda!
Magusaisu on läinud. Varem vajas ta kogu aeg midagi magusat toidukorra lõppu, nüüd juhtub seda väga väga harva.
Sööb ainult siis kui kõht on reaalselt tühi, ehk kui on füüsiline nälg.
Ta teeb teadlikke ja tarku valikuid. Alati valib!
Imeline on seda kõike kuulda.
Aga kaal? Ta otsustas, et ta ei astu sellele, kaalunumber ei määratle tema enesetunnet. Ta otsustas lihtsalt nautida mõnusat kergust oma kehas, mida ta tunneb ja armastab ?
Sellised muutused on püsivad. Tervendus sügaval iseenda sees! Need on muutused mõtteviisis.
Sinu juurde tulek oli parim otsus viimase 20.aasta jooksul!
– Tänane klient – ?

“Kursus “Terve suhe toiduga”. Kõik, kes kaaluvad sellel kursusel osalemist – kindlasti osaleda!!!
See kursus on minu elu parim otsus!!!
Olen terve oma teadliku elu olnud paksuke ja kakelnud oma kaalu ja enesehinnanguga. Ma olen proovinud lugematu arv toitumiskavasid, dieete, „elustiili muutusi“ jnejnejne. Miski pole toiminud.
Ja nüüd see kursus keeras mu maailma heas mõttes pahupidi. Minu fookus ei ole enam kaalul, aga üleliigsed kilod muudkui vabanevad. Minu fookus on tervendada suhted toiduga, et toit täidaks minu elus vaid energia/vitamiini/mineraalide/toitainete allika rolli.
Kursuse jooksul olen avastanud, et toit oli varasemalt mu elus kõike muud – lohutus, preemia, stressimaandaja, armastuse andja, pingelanguse leevendaja jne.
Ja vaikselt ennast tervendades, muutub lisaks kaalunumbrile ka kogu muu maailm – paranenud on suhted lähedastega ja ka toiduga, minu peegelpilt peeglis on muutunud maailma ilusaimaks naiseks, minu enesehinnang on teinud kõrglennu, minu ellusuhtumine on teinud 180 kraadise pöörde paremuse poole ja ma olen avastanud enda kohta rohkem, kui iial varem.
See on põnev, imeline ja rahupakkuv teekond iseendani.
Ja kui numbrites rääkida, siis 3 kuu jooksul on mu kehalt vabanenud 9 kilo ja ma kordan endiselt, et see pole olnud minu fookus sel teekonnal. Ma olen pidanud ära andma pea terve kapitäie riideid, sest need jäid suureks. Mu rahakotti on jäänud mitmeid ja mitmeid eurosid šokolaadi/kommi arvelt ning mu energiatase on oluliselt kõrgem. See on olnud teekond enesearmastuseni.

Ma tänan siiralt ja südamest Merlinit selle kursuse eest ja selle eest, et ta teeb just seda, mida teeb.
Merlin sa oled imeline!!

Nr42 jope läheb selga üle kümne aasta! ???

Siinkohal, tahaks jälle lihtsalt öelda, et ole sa tänatud, Merlin. See on imeline, mis sa teed❤

-Jaanika Ingel-

 

Mul on nii hea meel ??? Nii tubli!!!
Saan ju aidata ainult neid, kes tegutsevad ja Sina oled TEGIJA ???

 

 

 

Lihtsalt nii hea!

Kliendil olid ostetud ette “eduka naise” kleidid, mis talle ostes selga ei mahtunud, kuid mis pidid tähistama tema suurt edu ja selga minema siis, kui ideaalkaal on käes. 

Kuid need kleidid jäid talle suureks ???
Ta pidi uued kleidid ostma! 

Ta käis ka rahauskumusi minu juures tervendamas ja raha hakkas tulema nii, et polegi vaja tööle minna. Võib, aga ei pea! 

Ülimalt lõbus!

Mulle on nüüd ametlikult pühendatud luuletus!!!
Kaunis ja imeline klient kirjutas selle peale südame tervendusteraapiat! Nii nii nii äge kingitus. Üdini ja südamest tänulik!
✨✨✨
See rada mida mööda käid
On sinu enda loodud
Ja kui ka veidi raske näib
Siis ära kaota lootust
Veidi parem olla
Saab iga homne päev
Lase vabadusel tulla
See on su enda käes
Usalda ja lase vabaks
Murekoorem, köidikud
Mõtle mida Sina tahad
Luua igal koidikul
See rada mida mööda käid
Olgu lilledega kaetud
Ja mõtteid ilusaid ja häid
Sel teel sa ole laetud
-P-
(Saadan selle pühendusega Sinule! :))
Aitäh! Nii imeline ja nii armas!
Ja mulle ka kusjuures väga tähenduslik! Imelise intuitsiooniga klient!
“Kallis Merlin
Tahan Sind südamest tänada,selle kõige eest,mida Sa teed ja kes Sa oled ja mida jagad.
Praegu suhe toiduga aitab mind tervendada hoopis suhteid meestega. Nii palju on alateadvusest hakanud välja voolama,nii palju mõistmist on minuni jõudnud.
Sa oled võrratu Ingel siin maapeal ja olen tänulik ja õnnelik,et mu tee Sinuga on niimoodi ristunud ❤️.
Aitäh Sulle!”

Ma usun siiralt, et me kohtame oma teel just neid, keda oma ellu kõige enam vajame ja just siis, kui selleks on kõige õigem aeg! Oli vaja mitut erilist kokkusattumust, et Merlin mu ellu saaks astuda! Ja oli mitu pakilist küsimust, mis just teda ootasid! Enne esimest seanssi olin mures: mul olid selged ootused, aga polnud kindlust, kuhu ma välja jõuan. Merlin juhtis mu kindlalt, rahulikult ja voolavalt läbi protsessi. See raputas mu lahti ja andis tagasi ammu kaotatud enesekindluse! Mida päev edasi, seda selgemalt ja võimsamalt ennast tunnen. Selline vabanemine ammusest raskest koormast! Merlin on südamlik, hooliv, soe ja tervendav, nagu üks tõeline päike! Olen tänulik, et just tema mind juhtida on saanud! Aitäh!

Elika Lass

Merlini juures seansil tundsin end väga turvaliselt ja koduselt. Mõnus oli pehmelt sügavale lõõgastunud seisundisse minna ja lubada oma lapsepõlve piiravatel uskumustel asenduda väekate ja innustavate mõtetega. Eriti suureks boonuseks seansi puhul oli see, et sain kaasa lindistuse, mida pea kuu aega igal õhtul enne magamaminekut kuulasin. Merlini sooja ja pehme hääle ning positiivsete sisenduste saatel oli tõeliselt mõnus uinuda. Nüüd mõned kuud peale seanssi tunnen end suurepäraselt ja kogen tihti meeldiva üllatusena, kuidas nii mõnigi sisendus märkamatult kuid väga järjekindlalt minu elus väljenduma on hakanud.

Kretel Viirsaar

Merlin, you can do magic!
Ma jään nüüd õhtuti magama 10-minutiga, mõnikord läheb 20 minutit. Enne meie seanssi võttis mul magama jäämine aega sageli 3-4 tundi! Minu hommikused ärkamised on samuti märgatavalt paranenud. Varem vajutasin ma snooze nuppu 2 tundi jutti, enne kui suutsin voodist välja ennast vedada, nüüd ärkan kohe või 15-minuti jooksul! Muutus on olnud tohutu, meie seansist on möödas üle kuu ja see püsib!!! Ma olen tulemusega ja Sinu tööga väga rahul! Sa oled väga hea terapeut. Olen tänulik, suur suur aitäh! :)))

Attila T