fbpx
Select Page

Kas Sa soovid olla sale, saavutada ja säilitada oma soovitud kaalu? Nautida toiduvabadust ja uut tervet suhet toiduga, mis kestab? Langetada kaalu teekonda nautides, saades teadlikuks, miks üldse on ülekaal, söömasööstud jne? Läheneda kogu teemale tohutu uudishimu, avatud meele ja valmidusega vaadata sügavale sügavale iseenda sisse? Lõpetada dieeditamised, õige toitumiskava otsimine, lootes, et see on nüüd see õige, mis tulemused toob? Vabaneda kinnismõtetest seoses toiduga, kehakaaluga, välimusega ning nautida ruumi peas hoopis teistele mõtetele?

Kui Sa oled elu jooksul juba palju kordi proovinud erinevaid dieete, otsinud neid õigeid toitumiskavasid, andnud endast korduvalt parima, kuid ettevõetu on jäänud mingil põhjusel pooleli, saavutatud tulemused ei jäänud kunagi püsima või kaal lihtsalt hoiab 10 küünega Sinu kehast kinni, ega lähe ükskõik, mis Sa teed, siis see on kindlasti jätnud jälje nii Sinu enesekindlusele, eneseusule kui ka eneseväärikusele. Sa oled saavutanud mõningast edu, tead, et muutus algab alati Sinu seest, kuid Sa ei tea täpselt, mida on vaja muuta, et tulemused tuleks kergemalt ja jääks püsima?

 

UUS KURSUS ALUSTAB 01.08.2021 JA KESTAB 3 KUUD

Muutusega tuleks alustada palju sügavamal tasandil, iseenda sees. Inimeses on peale teadliku meele jooksmas ka alateadlik meel, kelle käes on 95% võimu ja väge jättes teadlikule meelele 5%. Tahtejõud asub selles 5% teadliku meele sees.

Soovides muutusi ükskõik millises eluvaldkonnas, sh ka ülekaalust vabanemiseks, on väga oluline teha tööd lisaks tegutsemisele, mis annab tulemused, ka emotsioonidega, mõtetega ja uskumustega. Alateadlik meel on puhtalt emotsionaalne meel ja teadlik meel loogiline meel.
Ükski dieet, toitumiskava ega trenn ei ole toonud püsivaid tulemusi või on jäänud pooleli just nende alateadlikus meeles paiknevate uskumuste ja mõttemustrite pärast, sest need on jäänud enne muutmata. Muutes uskumusi, tulevad ka tulemused. 

Tehes endaga sügavat sisemist tööd alateadlikul tasandil, muutes uskumusi ja mõtteid seoses dieetidega, iseenda väärtuse kohta, kaalulangetusega saavutasin ma imelised tulemused. Tegelikkuses oli mul vaja tervendada oma suhe toiduga, enne seda suhe iseendaga ning see on olnud tõeliselt põnev teekond. 

Koostöös paljude klientidega olen ma loonud omaenda tõhusa meetodi, 5 elemendilise tõhusa valemi, mis kasutab tööd teadliku ja alateadliku meelega ning on disainitud tooma suurt muutust Sinu enda seest. 

Olen sertifitseeritud kiire muutuse terapeut ning südame tervenduse terapeut. Minu oskuste hulka kuulub ka südamematemaatika ning nende kolme võimsa meetodi koostööl tulevad muutused, mis saavad alguse Sinu südamest ning kanduvad kogu Sinu ülejäänud ellu, tervendades ka suhte toiduga. Vastused tõesti on Sinu sees, vägi muutuseks tõesti on Sinu sees. 

Minu meetod suunab kõigepealt fookuse Sulle, sest Sinu elus oled just Sina see kõige tähtsam ja olulisem. On aeg, just praegu, on õige aeg saada teadlikuks iseenda väest. Maailm vajab praegu inimesi, kes seda teavad ja tunnevad rohkem kui kunagi varem! 

Sa oled väekas naine ja Sinu sees on võrratud kingitused ning Sul on aeg seda ka ise näha. Kutsun Sind oma 3-kuulisele TERVE SUHE TOIDUGA online kursusele, mis on osalejatel aidanud muuta palju rohkemat, kui suhet toiduga. Suhted on tervenenud, on tagasi tulnud sära silmadesse ja elurõõm, usk iseendasse.

Kursusel tervendad küll suhte toiduga, kuid tegelikkuses on tervenemine palju sügavam. Nimelt vajab kõige esimesena tervendamist Sinu suhe iseendaga. Alles seejärel liiguma toidu juurde. Absolutselt iga minu 1:1-le teraapia alustab suhte tervendamisest iseendaga ning sellest lähtepunktist tulvavad muutused tervesse Sinu ellu!

Ühe kliendi muutuse lugu!

Enne kursust Terve suhe toiduga:

“Ma ei armasta ennast. Ilmselt siia ongi kõik mu probleemid maetud ja loodan selle teraapia abil terveneda. Kuna ma olen pikk, üle 180cm, siis on mul oma kehaga probleeme olnud juba nii kaua kui ma mäletan. Lapsena täiskavanute poolt – oi kui pikk tüdruk, oi kas korvpalli ka mängid, kas oled klassis kõige pikem jne, klassikaaslastelt – kraana, eiffeli torn, pikk peeter jne. Ilmselt oli siis lapsepõlves toit see, millist leidsin lohtust ja see on kandunud minuga kaasa tänasesse päeva, kus ma hakkan saama varsti 40. Minu rekordkaal oli ülikooli lõpetades, kus ma kaalusin 116 kg. Täna olen pea 30 kg kergem, aga ikkagi näen ennast inetuna ja samuti ei tunne ma ennast siiani mugavalt oma pikas kehas. Kaalu sooviksin langetada veel ca 5 kg, aga tänu enesehävituslikule käitumismustrile ei ole see vaatamata sellele, et oman kõiki võimalikke turul pakutavaid toitumiskavasid, veel õnnestunud. Ootan väga seda teekonda!”

Kursuse keskel:
“Väga huvitav on märgata, kuidas peas tekib ruumi hoopis uutele mõtetele. Nt õppisin mäesuusatamist, hakkasin käima joogas, kuulan palju podcaste jalutuskäikudel, tahaksin hakata õmblema jne. Söön vähem, lükkan taldriku eemale, joon vett jne. Kaal pole nii väikest numbrit näidanud vist keskkoolist saati. Preemiaid olen endale kõvasti jaganud – mäesuusakool, analüütiline kaal, ökopoest erinevat supertoitu jne.”

Kursuse lõpus:
“Olen tohutult õnnelik, et tegin selle otsuse ja kursusega liitusin. Tundsin tol otsustamise hetkel, et see on minu viimane õlekõrs pääseda toitumiskavade ahelaist. Ja nüüd ma võin öelda täiesti käsi südamel, et ma olen vaba. Pole alates kursuse algusest ühtegi kava retsepti lahti teinud, ühtegi toidukogust kaalunud ega makrot arvutanud.

Täiesti omamoodi avastus oli aru saada, kui vähe keha tegelikult toitu vajab. Enamus toidust, mida varasemalt endale suhu panin, vajas hoopis minu hing. Kursuse jooksul õppisin oma hinge toitma hoopis teistmoodi ja tuleb tunnistada, et selle oskuse omandamine ja nende taipamiste kogemine on elumuutev. Pidevatest toidumõtetest vabanemine on teinud ruumi uutele mõtetele ja elu on täna sellele omandanud täiesti uue kvaliteedi. Ruumi tekkis ka unistustele ja nendel teatavasti on kombeks täituda

Kaalukaotus kursuse jooksul oli ca 6 kg ja langus muudkui jätkub.

Merlin, Sa olen imearmas inimene ja vaatamate sellele, et me kordagi päriselus ei kohtunud, oli kogu kursus väga vahetu ja mõnus. Nii kahju, et see teekond läbi sai!“

-K-

MIDA KURSUSELT OODATA?

❤️ 1. KUU on SÜDAME TERVENDUSTERAAPIA ja ENESEARMASTUSE kuu. Oma kogemustest ütlen, et see on kõikide muutuste tuum ja algus. Sul on aeg näha ja ka TUNDA, et Sa oled väärt, oled vääriline saavutama oma eesmärgid. Sa oled tähtis ja oluline ning Sa oled ettenähtud olema Sina ise, mitte kandma maske, varjama iseennast ja alla suruma oma soove.
Südame tervendusteraapia tervendab Sinu suhet iseendaga sügaval alateadlikul tasandil ja see on kõige olulisem suhe Sinu elus! Ainuüksi selle teraapia kogemine on elumuutev!
Tõuseb Sinu enesekindlus, eneseväärikus, enesearmastus ja eneseusk ning oled seejärel valmis kindlalt liikuma edasi ühe oma eesmärgi saavutamise poole – terve suhe toiduga! Tõenäosus, et ka teised aspektid Sinu elus hakkavad ilmutama tervenemise märke on väga suur. 

SÜDAMEMATEMAATIKA on UUS võluvahend minu tööriistakohvris. 20-aastane teaduslikult tõestatud võimas meetod aitab võtta kontrolli oma elu üle enda kätte. Sa tõepoolest oled ise oma elu juht ning südamel on võtmeroll Sinu elus. On aeg hakata juhtima ise oma emotsioone, tõsta oma igapäevast rõõmu ja head energiat ning teha otsuseid lähtuvalt südamest. Lihtsad, kuid üliefektiivsed meditatsiooniharjutused, mis lõpuks tuua oma igapäeva ellu ka siis, kui silmad on lahti, annavad lõpuks lahenduse, kuidas märgata, kuulata, austada ja väljendada oma emotsioone nii, et need ei teeks liiga Sulle ega teistele. Südamematemaatika aitab ümber transformeerida Sinu emotsionaalset söömist, kuid mitte ainult. Ta annab Sulle vahendid, kuidas tegeleda kõikide oma emotsioonidega tervel viisil. Sinust saab intuitiivne sööja, emotsionaalse sööja asemel.

❤️ 2. KUU on KIIRE MUUTUSE TERAAPIA ja mõtteviisi muutmine seoses konkreetselt toiduga ja/või ülekaaluga. Kiire muutuse teraapia võimaldab leida üles just Sinu alateadlikus meeles paiknevad piiravad uskumused seoses emotsionaalse söömisega / ülekaaluga. Peale piiravate uskumuste vabaks laskmist saab asendada need uute ja toetavatega, muutes oma mõtteid ja uskumusi toiduga, saab ka tegutsemine hoopis teise hingamise ning tulemused tulevad ja püsivad. 

❤️ 3. KUU on KIIRE MUUTUSE TERAAPIA ja enesesabotaaži kuu. Meie sees on kui termostaat, mis määrab ära, kui palju õnne ja rõõmu meie elus võib olla. Kui hakkad oma elu muutma ning kõik muutub aina paremaks ja veelgi paremaks, tõuseb termostaat seninägematutesse kõrgustesse, mis aga alateadliku meele jaoks on tundmatu ja “ohtlik” paik ning käivitub enesesabotaaž, mis tõmbab Su kiiresti tagasi “turvalisse” tsooni. Söömasööstud, lahkunud kilode võidukas tagasitulek, tüli partneriga, tehnika läheb katki jne on vaid väike nimekiri, millega enesesabotaaž võib enda arvates üllal eesmärgil Sind aidata. On aeg see termostaat keerata uutesse kõrgustesse ja teha alateadlikult selgeks, et on ülimalt soositud ja turvaline olla veelgi õnnelikum ja rahulolevam kui varem!

 

KOKKU 3 TERAAPIAT!!! Iga teraapiaga tuleb kaasa salvestus, mida kuulata igal õhtul ja/või hommikul, mis salvestab uued ja toetavad uskumused Sinu alateadlikku meelde. Sinu alateadliku meele töö on anda Sulle just täpselt seda, mida ta arvab, et Sa tahad. Kui Sinu elus on hetkel midagi, mida Sa enda arvates sugugi ei taha, näiteks ülekaal, emotsionaalne söömine, siis reaalsus on see, et Sinu alateadliku meele arvates Sa seda tegelikult tahad! Lihtsalt Sa andsid need korraldused ehk väikese lapsena ning need korraldused on piiravate uskumuste näol Sinu sees tänapäevani Sinu elu mõjutamas. 

Teraapiad aitavad Sul need vanad ja aegunud korraldused leida, vabastada ja anda uued. Sinu töö on anda oma alateadlikule meelele väga täpsed ja konkreetsed juhtnöörid, mida Sa tahad, et ta teeks! Muutuda ükskõikseks magusa suhtes? Kiirendada ainevahetust? Valida automaatselt tervislik toit? jne Salvestuse kuulamine aitab need korraldused kinnistada igakordsel kuulamisel! Lisaks saad kursusel teada, kuidas teadlikult iseendaga rääkida, milliseid sõnu kasutada ja milliseid mitte, et juhtida oma aju ülimalt efektiivselt saavutama soovitud tulemused!

 

Online kursus sulandab kokku täiusliku kombo tööst alateadliku meelega (teraapia) ja teadliku meelega (strateegia ja nipid), et eesmärgid saaks saavutatud. Minu ainulaadne segu, minu kogemused, minu energia. 

Ma saavutasin ise oma soovitud kaalu ning olen aidanud üleliigsetest kilodest vabaneda ka oma klientidel. Ma tean, kuidas inspireerida, jagada kasulikke näpunäiteid, kuidas muuta oma mõtlemist ja teha seda arusaadavalt, eluliste näidete abil.  

ASTUD DIEEDIRATTALT MAHA UUDE TERVESSE SUHTESSE TOIDUGA JA ISEENDAGA

OLED ENESEKINDLAM, TUNNED ENDAS KERGUST, VABADUST

SAAVUTAD OMA EESMÄRGID

NAUDID HEAD TERVIST

INSPIREERID OMA LÄHEDASI, SÕPRU, KES IMETLUSEGA NÄEVAD, MIS KÕIK ON VÕIMALIK. KA NENDE JAOKS. 

OLED RÕÕMSAM, ÕNNELIKUM, ENERGILISEM, VITAALSEM

SÄÄSTAD AEGA, RAHA JA ENERGIAT, KUI EI PEA MÕTLEMA PIDEVALT TOIDULE, KAALULE JA ENNAST LIBASTUMISTE PÄRAST SÜÜDI TUNDMA

 

KURSUSEL SAAD TEADA:

KÕIK, MIS VAJAD, ET SAAVUTADA SOOVITUD SUHE ISEENDAGA JA TOIDUGA!

LÄBIKUKKUMIST EI OLE OLEMAS! 

KUIDAS REGULEERIDA JA JUHTIDA OMA EMOTSIOONE NII, ET ELU OLEKS TÕELISELT RAHULDUSTPAKKUV

KUIDAS DEAKTIVEERIDA EMOTSIONAALNE SÖÖMINE

KUIDAS ENDAGA EDUKALT DIALOOGI PIDADA

VÕLUSÕNA!!!

SAAB OLLA ÜKS KÜPSIS!

OMA PIIRAVAD USKUMUSED SEOSES ÜLEKAALUGA, KAALULANGETUSEGA, EMOTSIONAALSE SÖÖMISEGA jne

INIMESE ERINEVAD NÄLJAD

SÕNADE VÄGI! MILLISEID SÕNAD AITAVAD KAASA JA MILLISED TAKISTAVAD SUL SOOVITUD KAALU SAAVUTADA

ENESEARMASTUS ON VÕTI! SA OLED IMELINE TEEMANT JA MÕELDUD SÄRAMA!

MIKS SA SABOTEERID ENNAST?

ja palju palju muud! 

 Kursus toimub kinnises facebooki grupis, kus koos minu ja teiste osalejatega loome tõeliselt väeka ja inspireeriva keskkonna, heast energiast pakatava, kus piiravad uskumused, vanad mõtte ja käitumismustrid üksteise toel saab kerguse ja lihtsusega muudetud. 

UUS KURSUS ALUSTAB 01.08.2021 JA KESTAB 3 KUUD

Kursusel on:

MOODULID IGA KUU TEEMAGA ja südamematemaatika

1 SÜDAME TERVENDUSTERAAPIA (eelsalvestatud)

2 KIIRE MUUTUSE TERAAPIAT (eelsalvestatud)

3 salvestust, mis on tõeliselt võimsad, et sisestada alateadlikku meelde uued toetavad uskumused. Alateadlik meel õpib kordustest!

FB grupis pidev toetus, inspiratsioon, LIVE-d, elulisi näiteid, ideid ja nippe!

Näidis retseptivihik inspiratsiooniks. 

3 kuud toetust, inspiratsiooni! Igal nädalal küsimused ja vastused LIVE-d grupis. 

3 kuud imelist ühist energiat, muudame kogu mõttemaailma seoses iseendaga, toiduga, söömisega ja teeme seda ühises energias! 

Paneme koos aluse muutusele, alustame muutust sealt õigest algusest, sügavusest ja kohast ja suhe iseendaga ja toiduga terveneb. 

SALE KEHA ON SULLE SAADAVAL. TOIDUVABADUS ON KA SINU JAOKS VÕIMALIK. 

Sa oled intelligentne tark naine ja Sa väärid imelist suhet toiduga terveks oma eluks! 

Suhe toiduga on lihtsalt üks suhe Sinu elus! Sul on väga palju suhteid! Ja Sa oled väärt parimaid suhteid! Ebaterve suhe toiduga ei tohiks mingil juhul varjutada Sinu suhteid partneriga, lastega, iseendaga, sõpradega jne. Kuid väga sageli see seda teeb. Üleliigne toit, ebatervislik toit paneb Sind tundma ennast uimastatuna, jõuetuna, energiast tühjana, vaevatuna, ennast süüdistavana. See kõik mõjutab Sinu suhteid iseendaga ja teistega!

Minu loodud süsteem toob praegu imelisi tulemusi, tervendab suhet iseendaga, toiduga, teistega.

❤️ 1) Tervendada minevik! Tervendada oma lapsepõlvehaavad, mis panevad siiani täiskasvanuna käituma ebaadekvaatselt (ikka nii, et hiljem kahetsed või imestad, et ma lihtsalt olen selline. Vabastada vanad mustrid, valed uskumused iseenda kohta, oma väärtuse kohta.
❤️ 2) Vabastada oma piiravad uskumused ülekaalu, magusa vajaduse, söömasööstude jms kohta! Mis on need piirangud Sinu alateadlikus meeles, mis hoiavad ülekaalu kinni, panevad üleliigselt sööma ja lausa nii, et tunned, et Sul puudub kontroll!
❤️ 3) Juhtida iseenda emotsioone! See on oskus, mis on vaja omandada, et katkestada ära enese energiast tühjaks voolamine negatiivsete emotsioonide tõttu. Sa saad juhtida iseennast!
❤️ 4) Mõtteviisi muutus! Ülimalt oluline on näha, mõelda ja tunda hoopis teisiti toidu suhtes, söömise suhtes. Mida tähendab söömine Sulle KAASAEGSES maailmas? Kas on käivitunud Sinus koopainimese instinkt või oled kinni lapsepõlves saadud preemiates jns?
❤️ 5) Konkreetsed sammud, TEGUTSEMINE! Tulemuste saavutamiseks on vaja õiget tegutsemist. Kuid milline sobib just SINULE! Sinu enda sees on olemas kõik ÕIGED vastused. Sinu südames! Sinu intuitsioon! Sina tunned oma keha kõikidest kõige paremini! On aeg usaldada iseennast, kuulata iseennast ja oma keha ning ennast armastavalt hoolitseda enda eest. Nii, et üleliigsed kilod sulavad!

Mida on kursuse kohta öeldud?
❤️

See kursus tõesti toimib! ?
Kursuse algusest alates olen lahti lasknud ca 8kg-st. Mõtlemine on nii palju muutunud ja see teekond on pigem kergusega kulgenud. Minuga on liitunud ka abikaasa, kes on samuti juba mõnest ülekilost vabanenud.
Tõesti, ei ole lühike nauding väärt seda naudingut, mida pakub kergem olemine ja parem väljanägemine.

❤️
Tänan Sind suurepärase kursuse “Uus suhe toiduga” eest! See kursus oli vastus nii paljudele mind ammu vaevanud küsimustele ja võttis kõik väga hästi kokku. Ma pole varem kohanud selliseid kursusi, kus oleks nii harjumuslik söömise pool kui uskumustega tegelemine nii sujuvalt ühendatud. Väga palju ahhaa-efekte tuli iga nädala harjutustest. Olen nüüd palju teadlikum toituja kui kuu aega tagasi, ootamatult on tekkinud isud tervislike toitude järele. Uskumatu, kui vähesega oskab keha tegelikult toime tulla, kui ma teda harjumuslikult suurte toidukogustega üle ei ujuta. Salenesin 4 nädalaga 4 kilo võrra, riided istuvad paremini seljas ja enesetunne on parem.

ja veidi hiljem:

❤️Suhe toiduga on palju paranenud, olen elanud juunist, Sinu kursuse 2.nädalast ilma suhkru ja muu jamata. Kaal oli 23.augustiks langenud 8 kg. Siis läksin nädalaks mahlapaastu ja enesearengu laagrisse, sain nö liftiga edasi minna, palju terveneda ja hetkel olen kergel, mõnusal taimetoidul. Soolestik on puhas ega nõua uusi mürke peale. Ja kaal tänaseks kokku langenud 13 kilo. Veidi üle poole tee on kaaluga veel käia. Naudin enda väe avastamist!❤️

Uus suhe toiduga Kõik, kes kaaluvad sellel kursusel osalemist – kindlasti osaleda!! !See kursus on minu elu parim otsus!!! Olen terve oma teadliku elu olnud paksuke ja kakelnud oma kaalu ja enesehinnanguga. Ma olen proovinud lugematu arv toitumiskavasid, dieete, „elustiili muutusi“ jnejnejne. Miski pole toiminud. Ja nüüd see kursus keeras mu maailma heas mõttes pahupidi. Minu fookus ei ole enam kaalul, aga üleliigsed kilod muudkui vabanevad. Minu fookus on tervendada suhted toiduga, et toit täidaks minu elus vaid energia/vitamiini/mineraalide/toitainete allika rolli. Kursuse jooksul olen avastanud, et toit oli varasemalt mu elus kõike muud – lohutus, preemia, stressimaandaja, armastuse andja, pingelanguse leevendaja jne. Ja vaikselt ennast tervendades, muutub lisaks kaalunumbrile ka kogu muu maailm – paranenud on suhted lähedastega ja ka toiduga, minu peegelpilt peeglis on muutunud maailma ilusaimaks naiseks, minu enesehinnang on teinud kõrglennu, minu ellusuhtumine on teinud 180 kraadise pöörde paremuse poole ja ma olen avastanud enda kohta rohkem, kui iial varem. See on põnev, imeline ja rahupakkuv teekond iseendani. Ja kui numbrites rääkida, siis 3 kuu jooksul on mu kehalt vabanenud 9 kilo ja ma kordan endiselt, et see pole olnud minu fookus sel teekonnal. Ma olen pidanud ära andma pea terve kapitäie riideid, sest need jäid suureks. Mu rahakotti on jäänud mitmeid ja mitmeid eurosid šokolaadi/kommi arvelt ning mu energiatase on oluliselt kõrgem. See on olnud teekond enesearmastuseni. Ma tänan siiralt ja südamest Merlinit selle kursuse eest ja selle eest, et ta teeb just seda, mida teeb. Merlin sa oled imeline!! Jaanika

❤️

 
Kaal liigub vaikselt allapoole, olen ka see kes igapäev kaalub ja lausa ootan seda nn kaalumist ☺️
Ennast on parem kaaluda kui toitu?….
Süüa tahaks igasugu põnevaid asju ainult kõht saab kole ruttu täis? ja sain tellida ühest poest nüüd riideid endale, kuhu mul varem asja polnud….
Olen õnnelik ja rahul..ja ikka võiduka lõpuni…isegi kui täna vist pingutasin kaerakrõposudega üle…..
Naudin, et ei ole nn reegleid ja pidevat eksimist ja enda piitsutamist, naudin et valin mida söön…

naudin oma valikuid, ausalt selline jõud…. nii loodan ,et selline muinasjutt ikka läheb edasi ja edasi, et see ongi normaalne, et ma saan ka hakkama ja naudin seda protsessi ja ei ela hirmus, sa ju nagunii ei õnnestu…❤️ Päikest ja jõudu kõigile kaaskulgejatele ja Merlinile, tänan et muutsid mind ja minu elu? ja see nüüd jääbki nii, eksju ja nii on?

❤️
Esimest korda on juhtunud minu eluea jooksul: Mul on kapis olnud nädal aega šokolaad (mille mees ja laps ära muidugi lahendasid täna), kommid (juba kuu aega), mingid maiused veel. Selline asi ei tulnud varem kõne alla. Need oleks mu peas kummitanud seni, kuni ühel hetkel oleks need endale sisse jõhverdanud. Aga praegu nad ei häirigi mind ja võivad seal samahästi edasi seisa. Rõõmustasin just, et saaks äkki isegi edasi kellelegi kinkida. Aga väga hea silma-avaja on, kui palju jõulu ajal magusat majast läbi liigub/liikus. Varem puudus ülevaade, sest sai kohe ära tarbitud. 
-10kg 3-kuuga!!!

❤️
Tervenemise/leevendamise käigus on taastunud minu huvi maailma vastu. Ma oleks nagu elav surnu old- üksikud huvid ja neidki ei viitsind süvenenult teha. Nüüd ma näen, et maailm on jälle huvitav. Mul on tekkinud rohkem “huvisid”, mida tahan uurida. Ka loodus on jälle põnev ja märkan taas ägedaid detaile. Elu on nii huvitavaks ja põnevaks läind  Woow taaskord, tänan sind veel ja veel Merlin! ❤️ Nii äge on saada osa sellest põnevast maailmast.

 ❤️

 

 ❤️

Mind tabas eelmisel nädalal nagu valgustatus, eks see on juba kursuse algusest saati ju ennast uue info ja selle settimise näol kogunud, aga siis põmm!
Ma arvan, et see nii eriline tunne ja selle teadvustamine tekkis pärast kiire muutuse teraapiat ja selle kogemise seedimist. Ma tunnen juba mõnda aega RAHU, nagu päriselt ja sügavalt, iga keharakuga, ja mitte ainult seda, et olen toiduteemaga rahu teinud (mis oli ülim eesmärk), vaid hoopis laiemalt, igas eluvaldkonnas.
Vist tunnen ennast juba piisavana. No enamik ajast. ?
Inimesed naeratavad, on ilusad ja head, lapsed on ka kuidagi rahulikumad, mees on suurepärane.
Söön aeglasemalt, naudin palju rohkem, olen lausa elevil, nagu uus maailm oleks avanenud.
Nädalavahetusel käisin mehega kahekesi puhkamas ja uskumatul kombel oli mul minimaalne söögiisu ja -vajadus (vs. varasemad taolised puhkamised, milles toit oli ikka väga oluline osa); õhtusöögilauas jätsin lausa neljandiku niigi üsna väiksest pearoast alles, sest kõht oli juba mõnusalt täis.
Lihtsalt see tunne, et VAU, see on okei ja tuleb sinu seest, mitte ainult mõistusega, on nii-nii-nii eriline minu jaoks. Hommikusöögilauas sama. Kas tõesti on minu alateadvus lõpuks ennast ümber programmeerimas, et see kõik on okei, normaalne, eluline, et ei pea pidevalt sööma? ?
Ma ei väsi üllatumast, see on väga eriline teekond!
Ausalt öeldes ma ei ole ennast viimased nädalad kaalunud, kuna on ununenud ja ei tundu praegu oluline, aga kergem on olla ja riided istuvad paremini.

Mul on hoopis tunne, nagu oleksin mingid vaimsed ülekilod alla võtnud. ?

❤️

❤️Minu üks esimesi suuri võite on, et juba tunnen tühja kõhtu, magu tundub justkui väiksem ja pole seda pidevat raskusetunnet. Eriliseks maasikaks on -2kg kaalul käies, sesellist asja pole ammu näinud (-2 nädalat)

❤️Õhtuti söön vähem. Kui tekib isu magusale, siis pean dialoogi või teen valiku ja naudin. Kui toitu naudin ja võtan aega, siis tunnen ka reaalselt maitset ning tunnen, et ei suudagi enam palju süüa-piir tuleb ette. Kuu algusega arvestades läinud tänaseks – 2kilo. Juhuu!!! (-2 nädalat)

❤️Tavaliselt töölt koju jõudes esimese asjana võtan kapist midagi magusat …aga eile võtsin hoopis paprika ja sõin seda väga hea tundega. Isegi ei pidanud dialoogi pidama. Ja täna lõunaajal ei läinud poest kommi ostma. Olen endaga väga rahul. Kõik toimib. Tänan Merlin!

❤️Ma olen nii tänulik selle põneva ja avardava teekonna eest! 

❤️Juhhei. Minul ka toimib. Tunnen näljatunnet ja toidukordade vahepeal ei söö. Peale kuute õhtuti pole ka söönud ja kui natuke on isutanud, siis dialoogidega sain olukorraga hakkama. Jõin suure tassi piparmündi teed. Äge, et see toimib- meil kõigil küll natuke omamoodi, aga see pole oluline. Ja veel tahan teada, kas teistel ka – kuidagi tunnen, et mul kõik rakkud rõõmustavad? 

❤️Mul kaaaaa!!!  nagu pea oleks pilves, rõõmus, rahul ja kõige kaunim . See oli ikka ülimalt väärt otsus, et nüüd hakkan õnnelikuks ja olengi! + kogu muu kupatus, mis siin toimub, ääretult äge, vägev, motiveeriv ja avardav!!!

❤️Ma nii tänulik, et otsustasin liituda. Ja et valin kõik kaasa teha. Maailmasuurim tänu Merlinile. Super põhjalik kursus.

❤️ 7 nädalat ja 7 kilo! Ma olen vaimustuses!!!

❤️

 

Riided istuvad paremini selga ja peeglist on igapäevaga ennast aina parem vaadata! Kui Sa endale head tahad, siis liitu selle kursusega!!!

❤️

Söön enamasti aeglaselt ja proovin iga päev ka taldriku eemale lükata, kuigi see on päris keeruline, sest tõstan juba eos palju väiksemaid portsjoneid. Teen seda lihtsalt alateadvuse mõjutamiseks ikkagi igal võimalusel. Nii hea tunne on see, eriti kuna see murrab ühe lapsepõlvemustri – hea laps sööb alati taldriku tühjaks. Olen sel nädalal ka võtnud endale aega kodusteks videotreeninguteks ja neid olen teinud väga usinasti. Kaal pole enam langenud, aga no nii väike pole ta ka juba 10 aastat olnud, seega ma võtan täitsa rahulikult ja naudin oma saledama keha liigutamist.
Veel avastasin, et kui rahuldada vaid füüsilist nälga, siis saab hakkama päris väikese koguse toiduga ?
Pean ütlema, et kogu see teekond on nii väga nauditav.

Premeerin ennast peamiselt uute spordiriietega ja tellisin ka hantlid.

❤️

Ma ostsin endale eelmisel nädalal jope suurus 42. Seda suurust pole saanud juba 10+ aastat kanda! Siinkohal, tahaks jälle lihtsalt öelda, et ole sa tänatud, Merlin. See on imeline, mis sa teed!

❤️

 

NB! Soovi korral saad tasuda ka kahe või kolme osamaksega. Registreeri ennast kursusele ning saadan Sulle emaili. Seejärel lepime kokku, mitmes osas soovid tasuda!