fbpx
Select Page

Tere, mina olen Merlin. Ma olen naine, abikaasa ja ema oma kahele imelisele tütrele. Ma olen sertifitseeritud Kiire Muutuse Terapeut ja sertifitseeritud Südame Tervendusterapeut ning minu missioon siin maailmas on toetada imelisi naisi, et nad elaksid oma elu südamest, ennast kuulates, usaldades ja armastades. Minu suur soov on näidata Sulle Sinus endas olevat väge nii, et Sa tõesti tunneksid enda imelisust ja ainulaadsust. Sa oled ere täht! Kingitus siia maailma! 

MINU LUGU

Ma olen olnud väljaspoole suur optimist ja positiivsest energiast pakatav terve oma elu. Kuid minu enda sees oli tohutu ebakindlus, kohutav enesekriitika, meeletu kahtlemine iseendas ja arusaamatud madalseisu perioodid, mis mõjutasid mind väga tugevalt. Ma unistasin sellest kõigest vabaneda, et saaksin tõesti olla õnnelik. Ma lugesin tohutult enesearengu raamatuid, käisin ka meditatsiooniretriitidel, kuid sisemist püsivat tasakaalu ma ei leidnud. Kõige rohkem piinas mind tohutu enesekriitika, materdamine ja süüdistamine.

Ühel hetkel elus õppisin terapeudiks ning ma sain vastused, miks ma nii enesekriitiline ja üles alla tujudega olin. Minu ees avanes hoopis teine maailm, mõistmine ja arusaamine, et minu minevik ja lapsepõlv on jätnud tohutu jälje. 

Ma jagan nüüd Sinuga midagi, mis 25 aastat piinas mind ning kuidas ma lõpuks leidsin lahenduse ja tervenemise. Peale seda olen tervendanud veel erinevaid teemasid, kuid siis peaksin ma juba vist raamatu kirjutama, et kõiki neid lugusid jagada. 

 

Kui ma käisin põhikoolis tundsin ma ennast oma klassiõdedest kaks korda suuremana, inetu ja paksuna. Olgugi, et ma olin kõigest normaalkaalu kõige ülemisel piiril tundsin ennast paksu ja koledana. Koolipeal leidus lapsi, kes kutsusid mind seaks. Olgugi, et ma püüdsin neist mitte välja teha ja eirasin neid, kuulsin ma nende hääli ja iseenda kohutavat kriitikat igakord kui ennast peegli ees enne pidu ilusaks püüdsin teha. Ma ei osanud enda eest hoolitseda, oma kahuseid lokke hallata, mul olid second hand riided, mis olid mulle enamasti liiga suured ning peeglist vaataski vastu siga. Kõige julmememad, kõige kriitilisemad ja valusamad olid minu enda sõnad, millega ma ennast tagusin, julmemad kui ühegi norija suust tulnud löögid.

Gümnaasiumisse minnes läksin uude kooli ja olin suures õhinas ja vaimustuses uuest algusest. Ma õmblesin endale suurtest riietest oskamatult parajamad riided, olin veelgi lõbusam ja rõõmsameelsem, kuid ei läinud väga kaua kui kuulsin tuttavat repliiki :”Näe, siga!” Mida ma sel hetkel tundsin pole sõnu, et kirjeldada. Norimine kestis kogu gümnaasiumi aja ja ma eirasin seda, nagu poleks kuulnudki, kuid need sõnad ootasid vaid parajat hetke, et pinnale tõusta. Tegin rõõmsa näo, kuid kehvematel hetkedel olid nende sõnad mu peas, eriti peale pidusid, kus mind kunagi tantsima ei kutsutud, tagusin ja peksin end väga valusate sõnadega, julmade mõtetega, miks ma olen nii loll, kole, paks ja inetu. Sellest sai miski, mille võtsin kaasa ka täiskasvanu ellu, aastakümneteks. Uskumuse, et ma olen kole ja paks ja minu jaoks pole võimalik olla ilus, sale ja tõeliselt õnnelik. Ma püüdsin muutuda, pidevalt otsides õnnevalemit, lugesin eneseabi raamatuid, käisin meditatsiooni retriitidel, püüdsin positiivselt mõtleda, ütlesin afirmatsioone, kuid elu kulges ikka üles ja alla, üles ja alla ja kui ma olin all, siis pugesin õhtuti voodis teki alla valust kägarasse, peksin end nii võimsalt ja julmalt sisekõnega, et ärkasin ka öösiti üles, sest ei saanud magada. Nutsin valust, mida ma ise endale põhjustasin.

Aastate jooksul püüdsin korduvalt kaalust alla võtta, dieeti pidada, trenni tegema hakata ja saavutada oma unistuste kaal. Olin endiselt normaalkaalus, küll ülemisel skaalal, kuid tundsin end ikka liiga paksu ja koledana. Kuid dieedid, trennid jäid alati pooleli ja seda karmim olin enesekriitikaga, tegin endale haiget nii kõvasti, et lõpuks loobusin mõttest võtta alla üleliigsed 8kg, mis minu arvates lahutasid mind minu ideaalkaalust. Sale ja ilus olemine polnud minu jaoks. Kuid see oli sügavalt mu sees, millegi pärast ma nii väga tahtsin olla ilus ja sale, aga ma ei suutnud, osanud ja see ei andnud mulle rahu. Üks pilk imeilusale naisele ja kogu minu üles ehitatut positiivsus kadus ja minu sees käivitus vana tuttav tunne, et ma olen kole ja paks ja loll ja see jääb nii igavesti.

Toit oli mu lohutaja juba lapsest saati, ma olin täielik ja totaalne emotsionaalne sööja, kes võis alati jäätisele, šokolaadile ja kookidele loota. Need olid mu jaoks alati olemas, toomas naudingut, tuimestamas valu. Minu teekond tervisliku toidu suunas hakkas pihta peale emakaväliseid rasedusi, mil väga soovisin saada teist last. Uurisin toitumise kohta väga palju, tegin erinevaid toitumisi, veganlus, toortoitumine, suhkruvaba, et tervendada oma keha ja tuua ilmale teine laps. Selle eesmärgiga oli kergem tervislikult toituda, võtsin ka paar kilo alla, kuid alati igatsesin taga oma vanu tuttavaid lohutajaid, alati naasesin nende juurde, kasvõi ainult natukeseks, patustamiste pidustusteks. Ma kasutasin ülesöömist, sest ka tervislike toitudega saab üle süüa, et ennast tuimestada teadmata, et tuimestades ebameeldivad tunded, mõtted, tuimestasin koos nendega ka õnne, rõõmu ja tänutundeid.

Peale tervisliku toitumise nurka viskamist ja naastes oma vanade söömisharjumuste juurde jäin ma paari kuu pärast rasedaks ning mu ellu saabuski varsti kauaigatsetud ime, teine laps. Ma olin üliõnnelik. Selgus aga, et tal on piimatalumatus ning minu teekond tervislikuma toidu otsinguil algas taas. Otsustasin ka oma eluaegse aknega tegeleda ning puhta toitumisega saavutasingi kauni terve jume. Kuid igatsesin nii väga neid keelatuid maiustusi, mida ilusa puhta näonahaga aegajalt suure hirmuga patustades ikka sisse pugisin, kartes paaniliselt punnide tagasitulekut. Piin oli hoida ennast eemale piimast ja suhkrust ning gluteenist. 

Mu elu muutus, väga uskumatult, imeliselt ja võimsalt kui puutusin kokku Kiire Muutuse Teraapiaga. Minu terapeut näitas mulle, et minu mõtted, mida mõtlesin väikese lapsena, muutusid minu sees uskumusteks ja need uskumused kontrollisid minu maailma, minu mõtteid, minu tulemusi ja minu elu täiskasvanuna. Ma nägin neid olukordi nüüd uuesti täiskasvanud naise silmade läbi ja mõistsin, et lapsena ei saanudki ma muud moodi mõelda, kuid minu tõlgendus olukordadele ja sündmustele tollal oli kogenematu väikese lapse oma ning sugugi mitte tõde.

Minu usk, et

  • ma pole piisav,
  • ma pole armastust väärt,
  • armastus tuleb välja teenida,
  • ma olen abitu ja võimetu ning see jääbki kogu aeg nii, tuli minuga täiskasvanu ikka kaasa.

Mu terapeut näitas mulle, et see, mida olin hakanud uskuma polnud tõde, mulle vaid tundus toona nii ning ma purustasin kõik vanad uskumused, saatsin nad minema ja salvestasin uued, ajakohased ja mulle kui ilusale ja intelligentsele täiskasvanud naisele kohased uskumused. Minu vanad uskumused olid kui prillid minu silmade ees, ma nägin läbi nende maailmas ainult kinnitust oma uskumuste tõelisusele. Muutsin uskumust ja koos sellega muutus kogu mu maailmapilt. Ma nägin lõpuks peeglis imeilusat naist, lausa iludust, kaunitari. Ta oli seal juba ammu olnud, kuid ma polnud näinud ega tundnud. Terapeut aitas mul tervendada mu sisemist last, vanad haigetsaamised ning see oli imeline kingitus. Minu üleliigne kaal lausa sulas, sest minu uued uskumused 

  • ma olen piisav
  • ma olen väärt armastust
  • ma olen väekas ja
  • ma olen väärt omama saledat ilusat keha toetasid nüüd mind. 

Väga lihtne on nüüd teha tervislik toiduvalik ja imeline on olla täiesti ükskõikne tava kookide, jäätiste jms vastu. Ma armastan trenni teha, tervislikult süüa, ma olen vaba nii emotsionaalsest söömisest kui ülesöömisest. Ma kuulen peas kriitiku asemel hoopis toetavat häält, tunnustavat, innustavat ja julgustavat häält. Ma armastan oma keha, iseennast iga päevaga aina rohkem ja rohkem ning ma näen vaimustuse ja tänutundega, kuidas minu muutus inspireerib ja aitab minu lapsi. Õnnelikum emme võrdub absoluutselt õnnelikumate lastega. Kõige tähtsamaks ja võimsamaks muutuseks pean seda, et ma asusin enda armastama hakkamise teekonnale, see on teekond, mida iga päevaga harjutan aina rohkem ja rohkem. Ma usun täielikult ütlusse, et Sa saad armastada teist inimest ainult sel määral, kui palju Sa armastad iseennast. Suurendades armastust enda vastu, suurendan armastust ka oma laste, mehe ja lähedaste vastu. 

Ma juba õppisin ise Kiire Muutuse Teraapiat ja ma ammutasin tohutu elevusega uusi tarkusi, teadmisi, taipamisi ja tõdesin, kui vähe ma ikka inimese kohta varem teadsin. Kohati tundus kõik nii ulmeliselt põnev, kas tõesti!!! Ma pühendusin täielikult õpingutele, praktiseerimisele, kogemuste kogumisele. 

Innustatuna edust oma kehapildi õigeks muutmisest ja emotsionaalsest söömisest, hakkasin muutma oma elus järgmisi tahke. 
Suhe rahaga, mul olid uskumatud rahablokid ja see on veel omaette põnev lugu. Kuid selgus, et ainult rahablokkide tervendamisest ei piisanud, raha küll voolas minu ellu rohkem, kuid kanaliks oli minu abikaasa, kes peale igat mulle tehtud teraapiat sai kas palgatõusu või ametikõrgenduse ning see oli ikka täielik komöödia. Tore ju küll, kuid selgus, et mul olid piiravad uskumused iseenda väärtustamisega, et ka mina, naisena, olen väärt rohkem raha. Lisaks olid mul nähtavuse blokid, enesesabotaaž. 

Aitasin väga paljusid kliente ning nende muutuseid imetlusega kõrvalt vaadates tõdesin, et need lapsepõlvehaavad on ikka tõelised juurikad. Tõdesin, et mida sügavamalt sain tervendada lapsepõlve võtmesuhteid, seda võimsamad olid tulemused. See paelus mind nõnda, et soovisin teada ja teha rohkem ja otsisin võimalusi.

Ja nii jõudis minuni Südame tervendusteraapia, mis on lisaks Kiire Muutuse Teraapiale tohutult võimas metoodika. See viis minu seansside tervenemisefaasid täiesti uutesse kõrgustesse ja sügavustesse. Tundsin, et see oli just see õige lisa. Ma vaimustusin täielikult südame tervendusteraapia ja kiire muutuse teraapia ühisest paketist, kus klient sai kogeda mõlemat! Vaimustav!

Kuid … ma õppisin veel edasi, tegin veel rohkem teraapiaid, korraldasin kursuseid, omandasin kogemusi ja nüüdseks, mitu aastat hiljem …

Nüüdseks on mul mitu erinevat paketti, 4-tasemeline südame tervendus, kiire muutuse ja südame tervendusteraapia kombo ning kiire muutuse teraapia 1-3 pakett. Mul on oma metoloogia, kuidas tõeliselt aidata kliendil muutuda ja see kõik on tulnud läbi enda ja klientide kogemuste. 

Merlini Muutuste Maagia!

Super vaimustav!

Ma olen siin, et aidata Sinul sama saavutada, mida olen saavutanud mina ja sajad minu kliendid. Purustada Sind piiravad ja tagasi hoidvad uskumused ning näidata Sulle Sinu enda väge. Sa oled väärt kogema enesekindlust ja elama elu, millest unistad.

 

Mind on inimeste aitamine täielikult viimse kui rakuni ära võlunud!