fbpx
Select Page


SA OLED VALMIS MUUTUSTEKS JA MINA OLEN VALMIS SIND AITAMA!

Imelistele inimestele nende võrratu sisu ja väärtuse näitamine ja tundma panemine on minu missioon! Ma armastan seda teha! Ma armastan oma tööd kogu südamega ja teen kogu südamega. Ma olen siin, et aidata. 

Kas mina saan Sind aidata ja toetada?

Kas Sa tunned nagu hoiaks Sind miski tagasi ja takistaks, kui soovid ellu muutust tuua? Sa ehk tead, mida on vaja teha, kuid ei suuda ennast seda tegema saada.
Või hoopis vastupidi, Sa oled enda arvates teinud kõik võimaliku, kuid teema ikka püsib ja püsib, muster kordub ja kordub ning Sa ei tea enam, mida veel on vaja teha. Sa igatsed olla vaba. Vaba minevikust. Vaba, et ennast armastada, saavutada sisemine rahu ja õnn, mida Sa väärid.
Vaba, et elada täiel rinnal!

Lahendused ja vastused on olemas. Põhjused, miks muutused ei tule, peituvad Sinu alateadlikus meeles ning need saab lahendada! See oli minu jaoks tohutult üllatav, kui võimsalt minu lapsepõlves kogetu, lapsena salvestatud piiravad uskumused, lapsepõlvehaavad mind täiskasvanuna mõjutasid. Lausa selle määrani, et ma hoidsin ennast tagasi, hoidsin vanast jamast alateadlikult kümne küünega kinni, samas teadliku meelega unistasin küllusest, saledast kehast ja edust. Minu teadlike soovide ja tahtmiste erinevus alateadlikus meeles olevatest oli tohutu. See oli ka põhjus, miks muutused ei tulnud. Alateadlik meel on 90-95% väega ja teadlikul meelel kõigest 5-10% väge.

TEEME ÜHE HARJUTUSE.

KUI SA KUJUTAD ETTE, ET:

 • Saad teada oma uskumused, mis takistavad Sul soovitud muutust saavutada ja vabaned nendest igaveseks?
 • Tunned ennast enesekindlalt ja hästi kui vaatad peeglisse uue eneseusu ja eneseväärikusega, mis mõjutab ka kõiki muid osasid Sinu elus?
 • Vabaned viimaks pidevast võitlusest toiduga ja langetad kaalu lihtsalt ja kergelt?
 • Vabaned pidevast toidule mõtlemisest ja säästad aega, raha ja peas on rohkem ruumi?
 • Vabaned ärevusest/depressioonist ja elad lõpuks omaenda elu?
 • Sinu suhted on suurepärased, koged ja jagad armastust, millest oled unistanud?
 • Tervendad oma lapsepõlvehaavad ja hakkad ennast tõeliselt väärtustama?
 • Vabaned piiravatest rahauskumustest ja oled avatud, et rohkem küllust oma ellu vastu võtta?
 • Vabaned enesesabotaažist ja asud ennast toetama, tegema asju, mis Sa tead, on Sulle head vastupidise asemel?
 • Sinust saab enese kõige suuremast kriitikust enese suurim fänn ja toetaja?
 • Sisesta siia oma muutuse soov ja kujuta ette, et see ongi muutunud!
 • Tunned ennast tõeliselt toetatuna oma teekonnal koos 1:1 juhendamisega Merliniga, kes on ise mitmeid muutuseid läbi teinud ja aidanud nii paljudel imelistel naisetel sama teha?

… JA SEE ETTEKUJUTUS PANEB SU SILMAD SÄRAMA, SÜDAME AVARDUMA JA HELISEMA NING TUNNED, ET JAA, PALUN?

 

Siis tea, et see kõik on võimalik. See kõik on Sulle saadaval. See kõik saab olla reaalsus.

Südame tervendusteraapia, kiire muutuse teraapia, coachimine, nende kombo on võimsad toetajad enesearengu teel ja elu muutuses.

Loe ja tunneta, mis just Sind kõnetab. 

 

TERAAPIATEST. 

SÜDAME TERVENDUSTERAAPIA JA KIIRE MUUTUSE TERAAPIA.

MILLINE NENDEST KÕNETAB SIND KÕIGE ROHKEM?

Südame tervendusteraapial (HeartHealing®) on nii põnev nimi. Kuid mida see südame tervendus siis üldse tähendab. Miks on vaja südant tervendada?

Emotsionaalne valu võib jätta meie südamesse haavad, alateadlik meel loob nn sisemise kaitsja, mis püüdlikult püüab takistada nendele haavadele haiget saamast. Südame ümber on ehitatud justkui müürid, et olla välise emotsionaalse valu eest kaitstud. 

Südame tervendusteraapia põhineb suhete tervendamisel, sest kõige suuremad ja sügavamad haavad oleme saanud varases lapsepõlves oma esimestest suhetest. Me vajame suhtlust, kuulumist ning meie suurim hirm on olla tõrjutud. Enamasti on suhetehaavad põhjustanud teadmatult vanemad, vanavanemad, õed-vennad, harvem keegi teine. 99% juhul mitte tahtlikult ja meelega vaid elu on olnud elu, pole olnud teadmisi, võimalusi ja tegelikult võivad ka väikestest asjadest jääda haavad. 

Nendest lapsepõlve võtmesuhetest on kujunenud suhe iseendaga, usk enda väärtusesse(väärtusetusse) ja mõjutab väga tugevalt elu ka täiskasvanuna.

Sinu suhe iseendaga on kõige olulisem suhe maailmas! Sa ärkad iseendaga, lähed magama iseendaga, igal hetkel oled iseendaga! Sa saad olla iseendale toeks või sabotööriks, kriitikuks. 

Müürid südame ümber on seatud kaitsma, kuid tegelikkuses takistavad nad ka inimese terviklikkuse tunnet, mina ise olemist ja kõige laiemas mõistes – vastu võtmist.

Müürid mõjuvad mõlemat pidi. Pakkudes kujuteldavat kaitset ja samas blokeerides seda, mida soovid enda ellu tõmmata. Kaitse, mis väikesele lapsele oli vajalik ja ehk ka kohane, et tulla toime eluga, kus sõltud täielikult kellestki teisest, võib olla tugevaks takistuseks täiskasvanu elus. 

Müürid takistavad bvtta vastu kõike seda, mida soovid oma elus muuta, saavutada, realiseerida. Elada seda elu, mida soovid elada. Uskuda, et Sa oled väärt saavutama oma eesmärki.

Laias laastus on südamel 4 põhihaava ning need kõik on seotud lapsepõlve võtmesuhetega!

Lahendus peitub oma südame põhihaavade tervendamisel, võtme suhete tervendamisel ja selle kõigega seoses TERVENDAD OMA SUHET ISEENDAGA.

Tegemist on teraapiaga, mis on sügavalt tervendav! Just see tervendamise sügavus mulle selle teraapia juures kõige rohkem meeldib. 

 

Ma teen kokku viite erinevat südame tervendusteraapiat.

TASE 1

Esimene on kõige enam levinud haav, uskumus, et ma pole piisav sellisena nagu olen. Selle uskumuse alla saab tegelikult kõik teised uskumused koondada. Ma ei ole piisav on kõikide piiravate uskumuste nn ema.

Esimene südame tervendusteraapia on esimene osa kiire muutuse teraapia südame tervendusteraapiaga pakettidest ning samuti minu kursustel olev südame tervendusteraapia.

TASE 2

Järgmised 4 on sügavamad südame põhihaavad ning tervendamisele tulevad kõik 4 südamekambrit, et taastada iseenda terviklikkuse tunne. Ühendus iseendaga, autentne Sina ja avada Sind vastuvõtmisele. Saad teada oma piiravad uskumused, mida oled teinud iseenda kohta, oma väärtuse kohta, kuidas need Sinu elu siiamaani mõjutavad, milles takistavad, seejärel tervendada haavad, võtmesuhted ning avada süda vastu võtma, mida soovid.

Need neli haava on ühes eraldiseisvas väga võimsas paketis ning ainus viis seda kogeda on 1:1-le teraapiaga. Töö toimub alateadliku meele tasandil ning välja võivad tulla seosed, mõjutused, AHHAA elamused, millest Sul endal teadliku meelega mitte mingit aimugi ei ole olnud.

Südame tervendusteraapia nelikpaketti saab teha konkreetse teemaga, näiteks ülekaal, suhted, ärevus, rahamured jne, et avada Sinu süda soovitut vastu võtma, eemaldada müürid ja taastada Sinu eneseusk, enesearmastus, eneseväärtus.

Ja saab teha ka ilma konkreetse teemata, lihtsalt tervendada põhihaavad ning fookuses on Sinu suhe iseendaga.
Paketis on 4 1,5-2,5h teraapiat, mis toimuvad üle nädala ning lisaks üks 30-minutiline lõpuvestlus. Saad kokku ka 4 salvestust, mis on tehtud spetsiaalselt Sulle, mida kuulata teraapiate vahel ja peale paketi lõppu, et kinnistada uued toetavad uskumused.

Siin on ühendatud nii südame tervendusteraapia, kiire muutuse teraapia kui coachimine üheks tervendavaks elumuutvaks komboks.

Südame tervendusteraapia avab Su vastu võtma muutust, mida soovid.

Kiire muutuse teraapia põhineb tagasiminekul Sinu minevikku, et leida üles konkreetne sündmus, mis on põhjustanud Sinu elus oleva teema, mida soovid muuta. Oluline on mõista, et Sind ei mõjutanud mitte sündmus ise, vaid millise tähenduse Sa väikese lapsena sellele sündmusele andsid ja mida see tähendas justnimelt Sinu jaoks. Me läheme tagasi ja vaatame sündmust nüüd targa täiskasvanud pilguga ning seejärel muudame tähendust. Kõik toimub alateadliku meele tasandil. Sulle avanevad suure tõenäosusega avastused, millest Sul aimugi ei olnud. Arusaamises on vägi on kiire muutuse teraapia võtmelause!
Näed, millised piiravad uskumused Sa kujundasid ja kuidas need on takistanud Sul saavutada oma eesmärki. Toimub efektiivne tervendamine, vana vabastamine ja seejärel uute uskumuste salvestamine.

Siin paketis on oluline osa ka coachimisel. Mõtteviisi muutus, kuidas ennast juhtida, kuidas alateadvus panna ennast toetama, sest Sina oled oma alateadliku meele juht! 

Kiire Muutuse Teraapia on võimsalt efektiivne “super teraapia”, mis saavutab tulemused, sest leiab üles probleemi juurpõhjused ning vabastab Su nendest kõigest ühe kuni kolme seansiga. Kui juurpõhjus on leitud ja tervendatud, kirjutatakse Sinu uskumused üle uute ja positiivsetena. Põhjus, miks KMT nii võimas on, peitub täielikult selles, et ta leiab üles juurpõhjused, miks inimesel sellised piiravad uskumused tekkisid! Kiire Muutuse Teraapia toob turule tõeliselt võimsa ja elumuutva teraapia. 

 

 

KMT töötab alateadliku meelega ja leiab sügavad lapsepõlve mälestused, mis mõjutavad Sind tänaseni ja vabastab Su nendest.

Pakett tegeleb 1 väga konkreetse teemaga, mida soovid oma elus muuta. Oluline on teada, et kuna piiravad uskumused võivad olla väga mitmekihilised, siis ühe teemaga võib vaja minna1-3 kiire muutuse teraapiat, et muutus tõesti sügavuti saaks tulla. 

Kui palju täpselt seansse vaja on ja kas piisab ühest, see selgub kas paketi ajal või peale paketti. 
Alati saab eraldi kiire muutuse teraapiaid juurde võtta või siis juba kohe soetada kolmikpakett. 
Juhul kui teema saab esimese või kahe seansiga soovitud muutuse, saab kolmanda seansi teha

Soovi korral on võimalik tulla ka ainult ühte Südame tervendusteraapiasse, kui soovid kõigepealt tunnetada, kas see on Sinu jaoks. Tervendame üldist Mitte Piisavuse uskumust.

Eraldi kiire muutuse teraapiat olen valmis tegema neile, kes on varem käinud minu juures ning soovivad kiire muutuse teraapiat juurde võtta või soovivad nüüd järgmise teemaga tegeleda. Ütleme, et suhe toiduga on juba suurepärane ning nüüd sooviks tegeleda rahateemaga, siis piisab lihtsalt kiire muutuse teraapiast (1-3 teraapiat).

Kui oled juba käinud südame tervendusteraapias, siis võid lihtsalt tulla kiire muutuse teraapiasse.

Kursused on soodsam viis minuga koostööd teha. Teraapiad ja töötaod on eelsalvestatud, saad teha kõike omas rütmis ja endale sobival ajal. Enamus kursuseid on koos minu toega, see tähendab, et on kinnine facebooki grupp, kus on võimalus postitada, küsimusi küsida, jagan nõuandeid ja nippe ning iga nädal on 1 LIVE (otse) küsimuste ja vastuste voor. 
Suureks plussiks on see, et teraapiaid saad teha mitu korda! Ka siis kui kursus on läbi, saad uuesti materjalid lahti võtta ja teha teraapiaid. 

Hetkel on olemas: 
TERVE SUHE TOIDUGA 3-kuuline kursus >> 

EMADUSEKURSUS. Kui soovid infot, siis saada mulle email merlin@merlinvask.ee

ELUEESMÄRGI  kiire muutuse teraapia kogemus. Kui soovid infot, siis saada mulle email merlin@merlinvask.ee.